verze pro tisk

Provident Financial

Provident Financial

Provident Financial s.r.o. působí na českém finančním trhu od roku 1997. Jedná se o britskou firmu s více než stoletou tradicí. Cílem společnosti je být předním poskytovatelem jednoduchých, poctivých a transparentních finančních produktů a služeb. Půjčky Provident Financial jsou specifickým produktem, který je zaměřen spíše na občany s nižšími a podprůměrnými příjmy a to dělá Provident půjčky tak lákavé.

Jednoduchost a srozumitelnost nabízených produktů se odráží i ve smlouvě o půjčce a smluvních podmínkách. Ve smlouvě je uvedeno vše podstatné, tedy jakou částku klient získá, kolik činí poplatek, jakou částku klient zaplatí a v kolika týdenních splátkách po jakých sumách.

Další výhodou, krom srozumitelnosti je to, že klient může od smlouvy o půjčce do sedmi dnů od uzavření smlouvy odstoupit bez udání důvodu. Stačí, když se klient v sedmidenní lhůtě dostaví na do pobočky s vyplněným formulářem a vypůjčenou částkou a vrátí přesně tolik, kolik si vypůjčil bez jakýchkoli poplatků. Takový kontakt Provident dokonce podporuje.

Podmínky u Provident Financial

Smluvní podmínky tvoří druhou stranu formuláře smlouvy o půjčce. Sestávají z 15 jasně formulovaných bodů, přičemž RPSN pro všechny tři druhy poskytovaných půjček je zde uvedena tučným písmem hned v prvním bodě. V dalších bodech jsou pak upravena práva a povinnosti obou stran bez jakýchkoliv záludností. Společnost poskytuje hotovostní půjčky od tří tisíc do 50 tisíc korun se splatností 20, 31 nebo 52 týdnů. Peníze vám budou doručeny až do bytu do 48 hodin od prvního kontaktu a přímo s obchodním zástupcem také sjednáte týdenní splátky. Pzor však na to, abyste se nestali dlužnicí Provident , pro které již tak vstřícné jednání není.

Půjčku můžete použít na libovolný účel a pro její získání musíte splnit několik podmínek. Musíte být samozřejmě plnoletí s platným občanským průkazem a musíte mít bydliště v místě poskytnutí půjčky. Také musíte předložit doklad o trvalém příjmu a doklad o platbách nájemného nebo telefonu a uvést kontaktní telefon.

Provident Financial jsou dobré ale drahé

půjčka Provident">Půjčky Provident jsou vhodné pro lidi, kteří nepotřebují vysokou finanční částku, ale peníze ihned a banka jim tak rychle nepůjčí. Jednání Provident Financial je transparentní, smlouva je snadno pochopitelná a jednoduchá, obchodní zástupce vám peníze doručí až do domu během několika hodin, neplatíte za zřízení půjčky ani vás nečekají žádné skryté poplatky. Zdálo by se, že Prosvident Financial je prostě ideální nebankovní společností.

Půjčku od Providentu si dobře rozmyslete

Je tu ovšem i nějaké to ale. Jednak společnost neuvádí, zda účtuje nějaký sankční poplatek při předčasném splacení a především půjčka od Provedentu je velmi drahá. To znamená že výše úrokové míry dosahuje závratných výšin a i když částku splatíte včas během několika týdnů, peníze, které zaplatíte navíc nejsou zcela zanedbatelné. RPSN dosahuje závratné výše, proto si půjčku dobře rozmyslete.

I když potřebujete jen malou částku, peníze, které zaplatíte navíc můžete využít jinde. Je jasné, že pokud člověk peníze potřebuje rychle, na podmínky se asi tak moc neohlíží. Přesně s tím u Providentu počítají. Na jednu stranu je potřeba je pochválit za výborné služby, ovšem RPSN pohybující se v řádu trojmístných čísel už tak pozitivní není. Provident se ovšem tuto skutečnost nesnaží nějak skrývat. Je to společnost, která na trh přichází z nějakým produktem, informuje vás o podmínkách a pokud máte zájem, můžete jejích služeb využít.

Když nemáte na výběr, volte Provident Financial

Každému z nás se někdy stalo, že potřeboval peníze. V dnešní době není problém si půjčit, ale později se může objevit problém splácet. Pokud potřebujete určitý finanční obnos, je vždy nejlepší zajít nejprve do banky. Banka si prověří vaši úvěrovou historii a pak se rozhodne, zda vám půjčku udělí nebo ne. Pokud už nějaký úvěr splácíte, je další půjčka v bance vysoce nepravděpodobná.

Další možností, kterou máte, je oslovit některou z nebankovních institucí, kterých je na českém trhu spousta. Svůj výběr rozhodně nepodceňujte a vyberte si takovou společnost, která s vámi od začátku hraje fér. To znamená, že vám obchodní zástupce sdělí všechna čísla která vás zajímají, obchodní podmínky a především sankce, které můžete očekávat při nesplácení. Samozřejmě také záleží na výši částky, kterou si potřebujete půjčit. Počítejte také s tím, že u nebankovních společností je to vždy něco za něco a Provident Financial je toho zářným příkladem.


Hodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


Zobrazeno: 4714x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Provident

pátek, 12. srpen 2011
12:22

Doporučujeme také půjčky Provident - snadná dostupnost pro každého.


posted by: Provident (info(a)novapujcka.cz) [Odpovědět]

Majka

úterý, 27. srpen 2013
14:55

Půjčku 80 000 Kč mně přinesli po žádosti hotově až domů hned následující den. Mají vyšší úroky než v bance, ale s tím jsem u nebankovní rychlé půjčky počítala. Proto já doporučuji.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 31.03.2014 ve 21:38:14


posted by: Majka (majka(a)seznam.cz) [Odpovědět]