verze pro tisk

Bezhotovostní půjčka bez poplatku předem

Bezhotovostní půjčka bez poplatku předem

Najít solidní bezhotovostní půjčku, navíc bez poplatku předem je téměř nemožné. Ovšem najde se pár možností, které jsou opravdu zajímavé. Existuje hned několik důvodů, proč byste nebankovní půjčky měli využít.

Nebankovní sektor nemá tak přísná pravidla, jako ten bankovní, a proto nabízí klientům více. Využít můžete nejenom rychlosti, ale i maximální jednoduchosti. Žádné skryté poplatky, nemusíte se ničeho obávat. Půjčky Provident jsou určeny naprosto pro každého. Jsou neúčelové a bez věřitele Možná čekáte na nějaké ale. Nic takového není. Nebankovní půjčky od Providentu jsou určeny běžným zákazníkům. Provident ví, co lidé chtějí.

K získání půjčky provident vám postačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Providentu. Následně budete kontaktováni pracovníkem Providentu, který s vámi doladí poslední detaily smlouvy a domluví se na schůzce (třeba u vás doma). Poté stačí jen podepsat smlouvu. Jak jednoduché, že?

Půjčky do 24 hodin

Pokud potřebujete peníze ihned, tak zvolte nebankovní půjčku. Provident nabízí i hotovostní formu. Pracovník, který s vámi podepíše smlouvu vám hotovost rovnou předá. Celý proces je možné zvládnout během jednoho dne. Dopoledne o půjčku požádáte a odpoledne již peníze využíváte.

Jeli vaší předností nízké přeplacení, zvolte bezhotovostní formou. Splátka je nižší a vy tak ušetříte. Ovšem u této možnosti může převod na váš účet trvat až 13 dní (většinou je rychlejší). Bezhotovostní půjčky jsou vhodné na plánované nákupy (například na novou kuchyň, či auto).


HodnoceníZobrazeno: 1874x | 26. únor 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!