verze pro tisk

Profi Credit: Půjčky bez registru a poplatku ihned

Profi Credit: Půjčky bez registru a poplatku ihned

Každý, kdo někdy potřeboval půjčit peníze ví, že důležitou roli hraje čas. Proto jsme kolikrát ochotni přistoupit na horší podmínky za cenu rychlého vyřízení. Naštěstí dnes už je možno většinu výhodných úvěrů získat online. Mezi ně patří i Profi Credit půjčka . Tato společnost se specializuje na úvěry pro zaměstnance i podnikatele. Vyřízená je rychle a bez zbytečných poplatků.

Kdo je Profi Credit

Společnost Profi Credit Czech působí na trhu již od roku 1994, byť se dříve jmenovala Profireal. Jejím původní zaměření byla zejména realitní činnost. Na finanční služby se začala specializovat v roce 2000. Zaměřuje se zejména na speciální úvěry pro zaměstnance, podnikatele a velké firmy.

Vyřízení půjčky je snadné

Získat půjčku od Profi Creditu je opravdu velmi snadné. Vyberete si z nabízených produktů, vyplníte online žádost a peníze mohou být vaše. Nejsnazší je vyřízení úvěru Tutovka. Ten je určen všem, kdo potřebují částku do 4 999 korun. Jeho vyřízení bude vyřešeno po předložení dvou dokladů totožnosti. Zažádejte o výhodné půjčky online !

Pro částky od 10 – 160 000 korun tu je Zaměstnanecký úvěr. Název zde trošku mate, je určen nejen zaměstnancům, ale i maminkám na mateřské či seniorům. Zde je nutné kromě dokladů totožnosti předložit i výši pravidelného příjmu. Podnikatelské úvěry začínají na 25 000 korun a jsou podmíněny doložením daňového přiznání a dokladům opravňujících k podnikání.

Jak peníze získat

Půjčku od Profi Creditu získá ten, komu je mezi 18 – 70 lety. I starší lidé mohou žádat, ale už s ručitelem Dále je nutný trvalý pobyt na území České republiky. Žádost podávejte online , je to nejrychlejší. Peníze získáte bez poplatků a to do 24 hodin od žádosti. Úvěr je navíc revolvingový. To znamená, že po splnění podmínek ho můžete čerpat znovu, aniž byste museli opět žádat.


HodnoceníZobrazeno: 1803x | 9. duben 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!