verze pro tisk

Home Credit půjčky

Home Credit půjčky

Potřebujete půjčit? Ať už jde o to, že potřebujete rychlou hotovostní půjčku, nebo chcete pořídit zboží na splátky, vždy vám velice ráda a ochotně vyjde vstříc společnost Home Credit a.s., jež poskytla půjčky více než dvěma miliónům spokojených klientů.

Nezávazně můžete o půjčku zažádat přímo na stránkách home-credit-pujcka.cz, úplně stačí, vyplníte – li jednoduchý kontaktní formulář. Po té vám zavolá pracovník společnosti, s nímž domluvíte konkrétní podmínky smlouvy. Ta vám přijde k podpisu až domů a následně vám přijdou peníze na účet – odpadá tedy nutnost kamkoli docházet, vše lze vyřídit z pohodlí domova.

Získání Home Credit půjčky je podmíněno jednak věkem, očekává se osoba starší osmnácti let; dále je třeba mít pravidelný příjem, jež budete možná muset doložit a také byste měli mít české státní občanství, Rychle a na cokoli vám společnost Home Credit půjčí deset až sto padesát tisíc korun, přičemž není třeba ručitele Peníze pak můžete splácet deset až 84 měsíců, předčasné splacení peněz je ovšem zdarma.

Krom rychlého sjednání online a snadného sjednání, které vyžaduje pouze dva doklady totožnosti, patří mezi Home Credit půjčky">výhody Home Credit půjčky i to, že výši splátek můžete v průběhu splácení měnit. Vedle toho máte možnost celou půjčku zrušit do měsíce od podpisu smlouvy. Všechny tyto výhody propůjčují tomuto produktu vysokou flexibilitu, společnost Home Credit navíc přistupuje ke každému svému klientovi individuálně, čímž mu poskytuje pocit bezpečí a profesionality. I tak se ale můžete pojistit proti případné neschopnosti splácet.

Máte – li tedy náhlý nedostatek peněz, nebo chcete – li koupit cokoli na splátky, neváhejte a obraťte se na zkušené a profesionální pracovníky této korektní a poctivé společnosti a splňte si svá přání hned.


HodnoceníZobrazeno: 1708x | 14. červen 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!