verze pro tisk

Peníze ihned k dispozici

Peníze ihned k dispozici

Asi každému se čas od času se stane, že se těsně před výplatou dostanete do stavu, kdy dojdou finanční prostředky, ovšem i tak je nutné z něčeho zaplatit veškeré životní i jiné potřeby. I pro takové případy je zde portál poskytující peníze ihned , tedy VATAonline.

Služby portálu jsou poskytovány ekonomicky aktivním lidem (zaměstnancům, OSVČ a podnikatelům) a princip, na němž celý systém stojí, je velice jednoduchý. V prvé řadě je potřeba vyplnit registrační formulář a následně poslat ze svého účtu na účet portálu registrační poplatek 1 Kč. Po té, co poplatek odešlete, budete kontaktování pracovníky portálu, aby byla ověřena pravost vaší registrace a pak můžete žádat o půjčku.

Napoprvé vám bude tato rychlá půjčka poskytnuta v maximální výši 2 500 korun, s druhou půjčkou se vaše možnosti rozšíří na 3 500 korun a s každou další půjčkou pak budete moci získat až 4 999 korun. Na vrácení peněz pak máte vždy nejvýše 35 dní, od doby splácení se pak odvíjí účtovaný poplatek. Jaký úrok zaplatíte za jakou půjčku můžete zjistit pomocí kalkulačky, respektive takzvaných „šoupátek“, jež jsou na hlavní stránce portálu.

Výhodami tohoto serveru jsou rozhodně rychlost, vyřízení půjčky trvá nejvýše patnáct minut. Další výhodou je transparentnost, stejně tak zodpovědný přístup k půjčování peněz, jenž má předejít spadnutí klienta do dluhové spirály. Online půjčka navíc znamená jednoduchý proces bez zbytečného papírování.

Půjčování peněz portálem VATA online není pro spotřebitele nejekonomičtější ani nejlevnější způsob, jak zahnat náhlou potřebu, nicméně jde stále o jeden z nejrychlejších a legálních způsobů, jak vyřešit akutní nedostatek hotovosti . Flexibilita, transparentnost, rychlost a férový přístup poskytovatele jsou pak zárukou vaší spokojenosti.


HodnoceníZobrazeno: 1976x | 31. prosinec 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!