verze pro tisk

Půjčky od Home Credit

Půjčky od Home Credit

Ať už potřebujete půjčit na cokoli, vězte, že Home Credit pro vás bude tím pravým,chápavým a spolehlivým partnerem. Tato spolenost totiž figuruje na trhu již přes deset let a za tu dobu si získala mnoho spokojených klientů.

Home Credit půjčka přitom nabízí možnost získat 10 až 150 tisíc korun. Tyto peníze vám mohou říkat pane, vyplníte – li jednoduchý online formulář, v němž zažádáte o půjčku. Ve vámi zvolenou dobu vám zavolá pracovník společnosti, který vás provede celým procesem a pomůže vám nastavit individuální podmínky půjčky, včetně výše splátky.

Přitom je jedno, zda potřebujete peníze na novou pračku, ledničku, studijní pobyt nebo dovolenou – Home Credit půjčka je naprosto bezúčelná a je tedy na vás, jak s penězi naložíte. Za poskytnutí půjčky ani předčasné splacení půjčky nic nezaplatíte, naíc máte možnost do jednoho měsíce od půjčky odstupit. Jako bonus potom také platí, že si sami zvolíte dobu, po kterou budete splácet, tato doba se ale pohybuje mezi deseti a osmdesátit čtymi měsíci.

Společnost Home Credit a.s. Nabízí své produkty od roku 1997. Nejvíce známá je produktem Home Credit půjčka , kterou můžete sjednat rovnou po telefonu, stejně tak ale stačí, vyplníte – li zmíněný internetový formulář a zvolíte si dobu, kdy vám zavolá operátorka společnosti. Pro sjednání žádosti potřebujete mít k ruce Občanský průkaz a ještě jiný doklad totožnosti, kupříladu řidičský průkaz, stejně tak je třeba mít k ruce informace o zaměstnavateli nebo vašem podnikání. Ve chvíli, kdy společnost vaši žádost schválí, dorazí vám peníze na účet.

Systém je tedy skutečně jednoduchý. Nespornou výhodou je třeba i to, že společnost nepožaduje ručitele Pokud tedy toužíte po něčem novém, neváhejte a navštivte webové stránky Home Credit a.s., protože s jejími produkty si budete moci dopřát, co budete chtít.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1766x | 21. červen 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!