verze pro tisk

Rychlé a spolehlivé nebankovní půjčky bez registru

Rychlé a spolehlivé nebankovní půjčky bez registru

Hledáte rychlou půjčku bez registru? Nechcete složité papírování? Obáváte se nevýhodných smluv, respektive právních kliček a dodatků pod čarou? V tom případě zvolte ověřenou společnost, která je na trhu již několik let a zaručeně vás nepodvede.

Jednou z ověřených společností je například Provident. Nebankovní společnost, která byla založena již v roce 1880 (ve Velké Británii). Do České republiky se Provident dostal v roce 1997. Na českém trhu tedy působí již více než 15 let. Za tuto dobu si provident půjčky získaly mnoho spokojených klientů. Pro Provident hovoří nejenom dlouholetá tradice a spokojení zákazníci, ale i jeho rozšířenost. Půjčku od Provident můžete sjednat i na mnoha prodejnách. Vše je maximálně jednoduché, peníze můžete mít téměř ihned, kdo jiný vám to umožní?

Provident nabízí půjčky od 4 000 do 50 000 korun. Půjčka online je bez ručitele Jak je napsáno výše, velkou výhodou je jasná smlouva. U půjčky od Provident vás nemůže nic překvapit, vše je přizpůsobeno zákazníkovi, tedy maximálně jednoduché a funkční.

Pokud se půjčky přece jenom obáváte, k dispozici vám je kalkulačka splátek . Jednoduchý a přehledný online program vám okamžitě vypočítá týdenní splátku, celkové náklady, částku ke splacení. Dále se zobrazí RPSN , typ půjčky a výše půjčky. Kalkulačku splátek rozhodně doporučujeme všem zájemcům o půjčku.

Pro koho je půjčka určena

V první řadě musíte být starší 18-ti let. Dále byste měli doložit pravidelný měsíční příjem. Podmínkou je trvalé bydliště na území České republiky a poskytnutí kontaktu (číslo mobilního telefonu, e-mail). Pokud výše zmíněné podmínky splňujete, od půjčky Provident vás dělí jen vyplanění online formuláře, tedy asi 2 minuty práce.


HodnoceníZobrazeno: 2040x | 7. červenec 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!