verze pro tisk

Provident Financial s.r.o.

Provident Financial s.r.o.

Hledáte – li rychlou a profesionální peněžní výpomoc, je tu pro vás společnost Provident s.r.o. – přední společnost v oblasti nebankovních půjček, jež svým klientům vychází vstříc přátelsky a s úsměvem.

Její historie se začala už v roce 1880 ve Velké Británii, na českém trhu působí od roku 1997. Od té doby se mezi její spokojené klienty zařadilo více než 260 000 Čechů. Pokud tedy máte zájem, můžete mezi těmito spokojenými klienty být i vy.

Peníze si můžete půjčit naprosto v klidu a pohodlí svého domova, prvním potřebným krokem je vyplnění online žádosti, jež najdete třeba na stránkách solidnipujcka.cz. Následně budete kontaktováni pracovníkem call centra, který s vámi dojednají vše potřebné.

Po té vás navštíví obchodní zástupce, s nímž podepíšete vaši smlouvu a pak už jen převezmete peníze v hotovosti. Váš obchodní zástupce, který vás navštíví, se pak o vás bude starat po celou dobu splácení, stejně jako to bude on, kdo od vás bude vybírat pravidelné splátky.

Peníze nemusíte převzít přímo od svého obchodního zástupce - Provident půjčky samozřejmě nabízejí možnost převést je na váš účet v bance. Takto půjčit si můžete minimálně čtyři tisíce, vaše půjčka ale může dosáhnout i na padesát tisíc korun. K tomu, abyste půjčku dostali, nemusíte mít žádného ručitele také platí, že se jedná o bezúčelnou půjčku – peníze tedy dostanete skutečně na cokoli.

Rovněž můžete počítat s jasnou a přehlednou smlouvou, ve které se rozhodně neztratíte – žádné složité obraty ani malá písmenka vám v této smlouvě nehrozí. Samozřejmostí jsou pak také žádné skryté poplatky. Zkrátka si můžete být jistí rychlým a férovým jednáním a to kdekoli po České republice.

Férovost společnosti Provident s.r.o. Se projevuje i tím, že pokud se dostanete do finančních potíží, můžete si dohodnout krátkodobé snížení splátek nebo úplně odložit splatnost. Přitom se ale rozhodně nemusíte bát žádných sankčních poplatků ani pokut – obchodní zástupci vám v prvé řadě nabízejí pomocnou ruku.

Je to dáno i tím, že spousta obchodních zástupců společnosti byla původně jejími klienty a tak si dovedou představit, v jaké můžete být situaci.

Pokud tedy z jakéhokoli důvodu potřebujete vylepšit svou finanční situaci, nebojte se obrátit na zaměstnance společnosti Provident, protože Provident půjčky vám mohou pomoci s řešením vašich finančních problémů.


HodnoceníZobrazeno: 1569x | 30. červenec 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!