verze pro tisk

Jak si zažádat o půjčku ještě dnes?

Díky široké nabídce úvěrových produktů je získání půjčky mnohem snazší, než jak tomu bylo v minulosti. Zatímco předtím jste museli bankám na pobočce dokládat mnoho formalit, dnes už stačí poslat jednu SMS zprávu a vaše žádost o půjčku je úspěšně podaná. Samozřejmě to tak neplatí vždy, v tomto článku se proto zaměříme na poskytovatele půjček, o díky které získáte peníze ještě dnes.

Nebankovní společnosti

První možností pro ty, kdo si chtějí o půjčku zažádat co nejrychleji, jsou nebankovní společnosti. Jedná se o firmy, které nabízejí často velmi podobné půjčky, jaké objevíte v bankách, ovšem s jinými podmínky v úvěrové smlouvě.

Výhody nebankovních půjček a úvěrů spočívají totiž nejen v rychlosti, s jakou můžete peníze získat, ale také s požadavky, které je nutné pro schválení vašeho úvěru splnit.

Typickým příkladem jsou krátkodobé půjčky do výplaty, které vám umožní získat několik tisíc korun. Půjčku si snadno sjednáte právě formou SMS zprávy anebo vyplněním formulářů přes internet.

Velkým pozitivem pro klienty je to, že není nutné doložení příjmu. Dokládat vaše pravidelné příjmy totiž musíte u většiny půjček, ať už v bance nebo u nebankovních společností.

U malých krátkodobých půjček do výplaty to ale nutností není.

Stejně tak tito poskytovatelé úvěrů nenahlížejí do registrů dlužníků, ať už bankovních či nebankovních. Peníze touto formou tak mohou získat i klienti, jejich úvěrová minulost není zrovna nejlepší.

Jedinou podmínkou je trvalé bydliště, věk alespoň 18 let a také to, abyste neměli vůči danému poskytovateli půjčky žádné nezaplacené pohledávky.

Soukromí investoři

V nebankovním sektoru existuje ještě jedna skupina, která vám půjčí své peníze a tou jsou soukromí investoři, kteří půjčují finanční prostředky ze svých zdrojů. I u nich je sjednání půjčky snadné, protože půjčují peníze na směnku, což je většinou dostatečná pojistka v případě, že by dlužník nesplácel své dluhy a úroky.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1759x | 31. červenec 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!