verze pro tisk

Srovnání půjček

Srovnání nabídky půjček nabízí internetový portál usetreno.cz. Zde najdete dodatek potřebných informací k několika půjčkám, jež je možné na současném trhu najít. Půjček existuje totiž skutečně mnoho – takových, které nabízejí nízké částky i vysoké, takových, které můžete získat snadno přes internet, stejně tak není nemožné mít peníze na účtu do druhého dne či takové, kde nemusíte dokládat svou situaci.

Více než půl milionu s mnohaletou splatností nabízejí například Česká spořitelna půjčky . Vyřízení takovéto půjčky je možné pouze s dokladem totožnosti, nemusíte tedy mít žádného ručitele ani dokládat účel půjčky. Česká spořitelna je pak bankou s dlouholetou tradicí, za kterou stojí jak silné zázemí mezinárodní společnosti, tak velké množství spokojených klientů,

Takříkajíc na druhé straně leží Ferratum půjčka . Ta klientům nabízí malé půjčky se splatností mezi patnácti až třiceti dny. Takováto půjčka nabízí obnosy mezi 500 a 10 000 korun. Výhodami této společnosti pak jsou například rychlost, s jakou se k vám peníze mohou dostat (zpravidla do 48 hodin), samozřejmostí je solidnost a diskrétnost společnosti.

Vedle toho pak samozřejmě existují další společnosti. Přátelským jednáním s klienty se vyznačují Provident půjčky. I vám mohou vypomoci v každé životní situaci, nabízejí totiž sumy do padesáti tisíc korun se splatností až šedesát měsíců. Smlouvy společnosti Provident se vyznačují lehkou čitelností a srozumitelností, každý klient má navíc „svého“ obchodního zástupce, který se o něj stará po dobu jeho splácení.

Další, rozhodně ale ne poslední alternativou je pak Zuno půjčka. Rovněž nabízí úvěry ve výši až padesát tisíc, tentokrát ale s dobou splácení, která může dosáhnout až 72 měsíců. Za Zuno půjčkou stojí silná banka Raiffeisenbank, půjčku navíc snadno získáte bez ručitele či zprostředkovatelů.

Takovéto a samozřejmě mnohé další možnosti nabízí půjčky online . Pokud hledáte tu pravou pro vás, navštivte výše jmenovaný web, který vám s výběrem určitě pomůže.


HodnoceníZobrazeno: 1708x | 19. září 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!