verze pro tisk

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou takové půjčky, které se zbytečně neptají a poskytnou půjčku na cokoliv, rychle a bez potřeby ručitele Na českém trhu nebankovní půjčky fungují již téměř dvě desetiletí vedle těch bankovních. Na rozdíl od těch bankovních však vychází klientovi vstříc a poskytnou půjčku i tam, kde banky s půjčkou váhají. Obchodními odborníky doporučovanými a klienty prověřenými půjčkami jsou například produkty od Home Credit Provident Financial, Smart Corporation a Ferratum.

Home Credit půjčka

Půjčka od Home Creditu představuje možnost půjčit si peníze na auto, dům, elektrospotřebiče, ale i jiné produkty. Tato česká společnost poskytuje půjčky již 15 let a patří u nás k těm vůbec nejoblíbenějším. Home Credit půjčka představuje možnost půjčit si bez zbytečných průtahů 10 000 – 150 000 korun.

Provident půjčky

Provident půjčky vám půjčí bez zbytečných vytáček, potřeby ručení doslova na cokoliv. Provident je v Česku velmi známá svým dobrým jménem a transparentností smluv. Peníze jsou schopni doručit již do jednoho či do dvou dnů od uzavření smlouvy.

Smart půjčka

Smart půjčka je poskytována všem bez zbytečného běhání, papírování nebo dokládání. K jejímu vyřízení není potřeba, abyste měli ručitele anebo jste nebyli v Registru dlužníků. Půjčit si zde můžete na dobu od 8 – 13 měsíců částku 5 až 50 tisíc korun.

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka je krátkodobá transparentní nebankovní půjčka poskytovaná na dobu 30 dnů s předem jasnými podmínkami. U Ferratum si můžete půjčit od 1000 korun do maximálně 10 000 korun.


HodnoceníZobrazeno: 1407x | 11. říjen 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!