verze pro tisk

Nebankovní půjčky na OP

Možná jste se zařadili mezi ty, pro které je momentálně velice aktuální poohlížení se po vhodném úvěrovém produktu, ovšem neradi byste natrefili na nepoctivou společnost požadující mnoho poplatků dopředu, na druhou stranu vás ale odrazují dlouhé fronty a byrokratické martyrium v bankách.

Přesto ale máte na koho se obrátit. Existují i společnosti, které nabízejí půjčky ihned na ruku – bez zbytečných otázek, papírování kolem vyřízeni úvěru a podobných záležitostí, které celý proces znepříjemňují. O svou půjčku můžete zažádat na webových stránkách Tvojepujcky.cz.

Zde se samozřejmě nejprve dočtete veškeré potřebné informace o půjčce. Důležitou informací je třeba i to, kolik si můžete půjčit – váš úvěr se může pohybovat mezi čtyřmi a padesáti tisíci korun po dobu splatnosti 8 až 13 měsíců a pravidelnými měsíčními splátkami. A samozřejmostí je také to, že společnost nepožaduje žádné poplatky předem.

Proces vyřízení půjčky je navíc zjednodušen na minimum. V prvé řadě je příjemné to, že odpadá nutnost kamkoli chodit – po té, co podáte žádost pomocí online formuláře, proberete svou žádost s operátorem společnosti po telefonu půjde už jen o to podepsat smlouvu a peníze můžete mít rychle na účtu. Navíc jde o půjčky bez registru ihned – není ztrácen čas zkoumáním minulosti klienta, což ale vyřízení půjčky notně urychlí.

A opomenout bychom neměli ani to, že jde o půjčky na OP, čili úvěry poskytované po předložení občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti. Není tedy nutné žádat po zaměstnavateli potvrzení o výši příjmů ani ručitele

I vy se můžete nechat hýčkat osobním přístupem obchodních zástupců společnosti provozující web Tvojepujcky.cz a získat rychle a spolehlivě prostředky na cokoli si vzpomenete.


HodnoceníZobrazeno: 1387x | 22. listopad 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!