verze pro tisk

Rychlá půjčka od Kouzelné půjčky

Rychlá půjčka od Kouzelné půjčky

Mít peníze rychle na svém účtě, to je jedno z hlavních kritérií káždého, kdo si chce peníze půjčit. Někteří poskytovatelé vám půjčí do několika hodin, u jiných to může díky dalším náležitostem, jakými jsou například podpisy smlouvy či dokládání příjmů, trvat až několik dnů. U Kouzelné půjčky máte peníze na svém účtu do 60 minut! Výhodou této nebankovní půjčky je rychlost a jednoduchost vyřízení. O půjčku můžete zažádat z pohodlí vašeho domova a jediné, co k tomu potřebujete, je internet a mobilní telefon. Přes internet odešlete žádost půjčku, kterou v případě schválení potvrdíte SMS, a tato rychlá půjčka před výplatou může být vaše. A výše půjčky? Novým klientům je poskytována půjčka ihned do 10 000 Kč, stálým klientům až 50 000 Kč. Splatnost půjčky je pro obě skupiny stejná – 2 – 30 dnů.

Ačkoliv je Kouzelná půjčka poměrně novým nebankovním poskytovatelem, své stálé klienty si již našla. Řada klientů si opakovaně půjčuje, čímž dosahuje až maximální výše půjčky, tedy 50 000 Kč. Navíc jsou se službami Kouzelné půjčky spokojeni a doporučují ji dále. Neboť je si Kouzelná půjčka vědoma, že hlavním kritériem je pro klienty rychlost a jednoduchost vyřízení úvěru, dělá maximum pro to, aby měli klienti své peníze na účtu co nejrychleji. Odbourala proto některé formality jako podpis smlouvy, návštěvu pobočky nebo dokládání příjmů. Navíc má Kouzelná půjčka zřízené bankovní účty u většiny českých bank, čímž dochází k převodu peněz prakticky okamžitě. Díky tomu si do 60 minut můžete plnit sny.

A pokud potřebujete akutně zaplatit nečekané účty, na které nemáte peníze, i s tím vám může Kouzelná půjčka pomoci. Nabízí totiž v České republice unikátní službu „Zaplatíme vaše účty“, díky které mohou být vaše účty zaplaceny do 60 minut. Opět stačí odeslat kopie účtů k zaplacení a Kouzelná půjčka se o zbytek postará. Jako přátelské gesto vám zdarma pošle informaci o platbě, abyste měli jistotu, že byla platba opravdu provedena.


HodnoceníZobrazeno: 1855x | 12. prosinec 2012 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!