verze pro tisk

Ty nevýhodnější nebankovní půjčky

Ty nevýhodnější nebankovní půjčky

Potřebujete získat rychlou půjčku, ale úvěr v bance je všechno, jen ne na dosah ruky? Zvolte nebankovní půjčku – takovou, kterou získáte rychle, snadno a navíc bez postupně narůstajících úroků, které by bylo třeba dlouze vypočítávat.

Na internetu narazíte na široké spektrum takových nabídek – za vaši pozornost stojí web www.mrm-pujcky.cz, na kterém narazíte právě na takovouto kvalitní a rychlou půjčku online.

Výhody oproti jiným půjčkám jsou na první pohled jasné. Nebankovní půjčky jsou obecně dostupnější než ty od bankovních společností a platí to i pro tuto online půjčku. Dostupnost půjčky je dána tím, že nepotřebujete žádného ručitele či potvrzení od zaměstnavatele – tím, že se půjčka obejde bez jakékoli přebytečné byrokracie je celý proces vyřízení půjčky značně urychlen.

Půjčit si přitom můžete až deset tisíc korun, zažádat ale můžete i pouze o malou půjčku ve výši jedné tisícikoruny. Kolik přesně si můžete aktuálně půjčit však záleží na tom, nakolik se s poskytovatelem úvěru znáte – platí tedy, že při první půjčce je nabízena tisícikoruna a po řádném splacení vaše možnosti neustále narůstají. Doba splatnosti půjčky je stanovena na jednadvaceti denní lhůtu, tu je ovšem možné prodloužit o dalších 21 dnů.

A v neposlední řadě platí také to, že neplatíte úroky. S vyřízením půjčky je spojen pouze jednorázový poplatek, jehož výši ale znáte ještě před vyřízením půjčky, takže se můžete dopředu rozhodnout, nakolik je pro vás požadovaná půjčka výhodná.

Pokud ale usoudíte, že tuto půjčku opravdu chcete, není nic snazšího, než vyplnit formulář na zmiňovaných internetových stránkách. Po krátkém rozhovoru s pracovníkem společnosti může být půjčka během deseti minut vaše.


HodnoceníZobrazeno: 1536x | 13. leden 2013 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!