verze pro tisk

Chybí vám peníze do výplaty? Půjčíme vám

Chybí vám peníze do výplaty? Půjčíme vám

Nečekaně vám přišly složenky za telefon, elektřinu či plyn, ale vám do výplaty ještě pár dnů zbývá a vy tedy nemáte na jejich zaplacení? Chcete se vyhnout případným pokutám za pozdní uhrazení složenek? My v Kouzelné půjčce vám pomůžeme!

Jsme nebankovní společnost poskytující krátkodobé půjčky před výplatou . S námi můžete mít peníze na svém účtu do 60 minut. V současné době půjčujeme novým klientům až 10 000 Kč, a to zcela zadarmo. Standardní splatnost půjčky je 2 – 30 dnů. Pokud však nebudete schopni půjčku včas splatit, můžete za jednorázový poplatek zažádat o prodloužení její splatnosti o dalších až 30 dnů. Případně vám můžeme sestavit individuální splátkový kalendář Naším cílem není dostat vás do úvěrové pasti, ale pomoci vyřešit vaši tíživou finanční situaci. Co slíbíme, to splníme.

Půjčíme vám rychle, nejlevněji a bez zbytečného zdržování. O půjčku můžete zažádat online na našich internetových stránkách, postačí vám k tomu mobilní telefon a připojení k internetu. Žádost je tedy možné provést prakticky odkudkoliv.

Jako jediní v České republice nabízíme službu "Zaplatíme vaše účty". Jediné, co pro zaplacení účtů musíte udělat, je přiložení oskenovaných složenek či faktur do žádosti o půjčku. My se o zaplacení postaráme a zdarma vám pošleme potvrzení a zaplacení. Zaplatíme za vás účty do výše až 10 000 Kč a vy nám je vrátíte do 2 – 30 dnů, tedy po výplatě.

Pokud vás naše nabídka půjčky a zaplacení účtů zaujala, neváhejte navštívit naše internetové stránky, na kterých se dozvíte víc. Pokud se navíc stanete naším klientem, doporučíte naše služby vašim přátelům a ti si u nás půjčí, dostanete od nás za každého takového přítele 200 Kč na váš účet.

Stanete-li se naším stálým zákazníkem, máme pro vás připraveno až 50 000 Kč. Při každé další půjčce si od nás můžete půjčit až o 10 000 Kč více, a to do výše až 50 000 Kč. Takovou částku vám tak rychle nikdo jiný nepůjčí.

Pokud chcete ušetřit při první půjčce, vyzkoušejte také půjčky bez úroků - rychlá půjčka bez poplatku předem.


HodnoceníZobrazeno: 1761x | 27. březen 2013 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

CHdq9tYV0H

středa, 28. květen 2014
23:21

Moje řeč.. hodně takzvanfdch profi tfdmů jede dnes spiš soilgnvky a nedokaži se zcentralizovat.. jinak jsem rad že tento projekt je taky stale živ.. ne1m z Cybersphere to stale jen dokazuje že hru v podaned MMORPG je možne opravdu udělat :) Mimojine9 vedte1m McMagic do proudu mmorpg tfdmů v čechach.. tež jedeme na Hero Enginu :) Třeba mužeme vytvořit nějakou spolupraci.


posted by: CHdq9tYV0H (h6gs8yg0(a)outlook.com) [Odpovědět]