verze pro tisk

Malá rychlá půjčka: Jaké jsou její hlavní přednosti

Malá rychlá půjčka: Jaké jsou její hlavní přednosti

Rychlé půjčky se v poslední době stávají hitem. Jejich obliba roste především díky tomu, že se v drtivé většině dají vyřídit online, stačí mít připojení k internetu, popřípadě pak mobilní telefon. Malá rychlá půjčka, v jejímž případě získáte finance opravdu velmi rychle, je například i ta od společnosti Kredito24.

Půjčka už od 1.000 Kč

Na internetovém portále www.kredito24.cz máte možnost půjčit si drobnější obnos peněz. Tato malá půjčka online je poskytována již od pouhého 1.000 Kč, maximálním limitem je pak částka 12.500 Kč. Sami si také volíte dobu, za niž půjčku splatíte. Je možné si ji nastavit od jednoho do třiceti dnů.

Dostupnost je hlavní devízou malých půjček online

Hlavní přednosti malé rychlé půjčky je její dobrá dostupnost. Vzhledem k tomu, že je vše vyřizováno online, není zapotřebí navštěvovat nějakou kamennou pobočku společnosti, donášet nějaké dokumenty ( potvrzení o příjmu apod.). Všechny žádosti jsou posuzovány automatickým systémem, díky čemuž proces trvá maximálně několik minut.

V případě zmíněné půjčky od Kredito24 je doba přesunu peněz na váš bankovní účet pouhých 15 minut od chvíle, kdy je půjčka schválena, respektive dojde k zaplacení symbolické 1 Kč jako registračního poplatku.

Důležitá je transparentnost půjčky

Rychlé půjčky poskytují především nebankovní společnosti, ovšem na tomto lukrativní trhu se už začínají objevovat také rychlé bankovní půjčky.

Při výběru konkrétní nabídky je třeba sledovat, zda jsou u půjčky dostatečně transparentní poplatky. V případě půjčky online u Kredito24.cz máte garantováno, že veškeré poplatky budete znát předem. Nečekají na Vás žádné skryté poplatky, které by půjčku prodražovaly.

Dalšími klady, kterými se rychlá půjčka od Kredito24.cz může pyšnit, je neúčelovost (nikdo se Vás neptá na to, k čemu poskytnuté finanční prostředky použijete) a možnost opakovaného vypůjčení. Tou zásadní výhodou však zůstává rychlost a pohodlnost sjednání. Už za pár minut po odeslání žádosti tak můžete mít potřebné peníze na svém bankovním účtu.

Komerční sdělení


HodnoceníZobrazeno: 1981x | 28. květen 2013 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!