verze pro tisk

Ferratum rychlá půjčka

Ferratum rychlá půjčka

Od 500 do 12 000 korun si nyní můžete půjčit od nebankovní společnosti Ferratum a to za podmínek, které pro vás budou mnohem příjemnější, než na jaké jste zvyklí v bankách. První velkou silnou stránkou, kterou tato Ferratum půjčka má, je překvapivá snadnost jejího vyřízení. Odpadá vám potřeba chodit na bankovní pobočku, tam vysedávat, dokud nepřijdete na řadu a dále vysedávat s poradcem se kterým budete zdlouhavě domlouvat podmínky úvěru a „papírovat“. Rychlou sms půjčku Ferratum si budete moci domluvit odkudkoliv, kde je přístup k internetu.

Vyplníte online žádost o půjčení vaší potřebné částky peněz, potvrdíte tento úkon sms zprávou a počkáte, až vám v co nejkratší době zavolá zaměstnanec firmy s potvrzením vašich požadavků. Poté už půjčka Ferratum poputuje na váš účet. V některých případech dorazí do druhého dne, u některých bank dojdou i do 10 minut (Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money bank).

Bez ručitele bez nahlížení do bankovních registrů

Vzhledem k rychlosti obdržení půjčené částky se tato sms půjčka hodí výborně jako řešení naléhavých situací (pořízení last minute letenky, zaplacení rozbitého okna apod.), kdy zrovna při sobě ani na účtě nemáte dostatek peněz. Nemusíte shánět ručitele nemusíte nechávat společnost nahlížet do bankovních registrů. Rovněž nebudete ani platit vysoké úroky. Ve skutečnosti nebudete platit žádné úroky. Jediné, co zaplatíte navíc je poplatek za vyřízení půjčky.

Finanční obnos pak stačí splatit do 15-30 dnů (délka doby splatnosti se odvíjí od výše půjčené částky). Tuto lhůtu můžete ovšem za pomoci jedné SMS zprávy prodloužit o 15 dnů v případě, že se vám nepodaří sehnat peníze dostatečně rychle. Takto můžete splatnost prodloužit třikrát – maximálně tak až o 45 dní. Společnost Ferratum, která je na finančním trhu již ověřeným a stálým členem, nabízí svým klientům co nejlepší podmínky při uzavírání úvěrů.


HodnoceníZobrazeno: 1566x | 13. srpen 2013 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!