verze pro tisk

Půjčka pro seniory? U Ferratum to není žádný problém

Starobní důchod sotva pokrývá nezbytné životní náklady či dokonce náklady spojené s léčbou zdravotních obtíží, kterou pojišťovna také ve všech případech nezaplatí. Vzhledem k tomu, že je důchod pravidelným, lze jej použít při dokazování našich příjmů v bance. Často je ale tato částka pro možnost půjčky naprosto nedostačující. A co tedy dělat, pokud víme, že v bance nemůžeme uspět?

Kde získat půjčku pro seniory?

Je na čase se obrátit na společnost nebankovní, samozřejmě je ale nutné vybírat obzvláště pečlivě a nesáhnout hned po první lákavé nabídce, která se naskytne. Z nebankovních společností je třeba vyzdvihnout zvláště Ferratum, firmu, která se může pyšnit dlouhou tradicí i spokojenými zákazníky. A proč že je právě půjčka pro důchodce">nebankovní půjčka pro důchodce u Ferratum tak výhodná?

Ferratum nabízí v podstatě malé finské půjčky pro seniory do maximální hodnoty 10 000 Kč a nedovolí vám možnost půjčky další v okamžiku, kdy už máte jednu aktivní. Díky tomuto pravidlu a nízké maximální částce při půjčování se nezadlužíte a máte možnost finanční obnos snadněji splatit, než kdyby firma nabízela půjčky větší. Půjčit si můžete částku celkově od 500 Kč do 10 000 Kč a jednorázovou dobu splatnosti je možné prodloužit.

Jak o půjčku zažádat?

Půjčky pro důchodce lze získat prostřednictvím SMS či formuláře, který můžeme vyplnit na internetových stránkách. Pomocí této žádosti nejenže poskytnete společnosti informace o vás, ale také rovnou vyplníte požadovanou částku a dobu splatnosti. A jaké jsou podmínky pro to, aby žádost byla úspěšně schválena?

  • Nemáme aktivní půjčku u společnosti Ferratum.
  • Nemáme žádný dluh u společnosti Ferratum.
  • Jsme občanem České republiky.

  • Nacházíme se ve věkovém rozmezí od 20 do 75 let.

  • Dostáváme důchod (pakliže jde o půjčku pro seniory).


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1522x | 21. listopad 2013 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!