verze pro tisk

Rychlá půjčka na cokoliv? Ne, to není jen sen!

Rychlá půjčka na cokoliv? Ne, to není jen sen!

Pokud potřebujeme rychlou finanční injekci, pravděpodobně nemáme čas na to, abychom vyřizovali papírování v bance s nejistotou, zda nám vůbec půjčku udělí. Obrátit se proto můžeme ještě na společnosti nebankovní – vybírat bychom však měli jen ty s dlouholetou tradicí a seriózním jednáním.

Půjčka od Ferratum – do 15 minut na našem účtu

Vhodnou volbou může být například firma Ferratum, která představuje malou finskou půjčku od 500 Kč do 10 000 Kč. Doba splatnosti (jednorázová) čítá maximálně 30 dnů, pokud však nebudeme stíhat splácet, máme ještě možnost prodloužení za drobný poplatek – a tato jistota se rozhodně vyplatí.

Pokud si u Ferratum půjčujeme poprvé, z peněz do 15 minut na bankovním účtu se bohužel radovat nemůžeme – počkat si musíme 3 dny od schválení žádosti, finance nám totiž vzhledem k české legislativě dorazí složenkou. I tak jde ale o podstatně rychlejší proces, než kdybychom žádali u společnosti bankovního charakteru. V budoucnu se navíc budeme moci těšit ze služby půjčka ihned">SMS půjčka ihned, díky které nám pomocí 1 textové zprávy dorazí peníze třeba i do 10 minut. A jak je to možné? Především díky tomu, že má Ferratum účty u různých českých bank a může nám z nich finance zaslat.

Kdo může získat tuto půjčku?

Rychlá půjčka od Ferratum je podmíněna několika kritérii, která jsou však podstatně méně náročná než ta, která na své klienty klade banka.

  • Klient nemá předchozí dluh u Ferratum ani žádnou již aktivní půjčku.
  • Klient se nachází ve věkovém rozmezí 20 – 75 let.
  • Klient je právoplatným občanem České republiky.

Díky této charakteristice a nízké náročnosti na bonitu klienta se malá finská půjčka výborně hodí i pro maminky na mateřské dovolené, seniory, invalidní důchodce, nezaměstnané či živnostníky. A dobrá zpráva na konec? Půjčku mohou využít i lidé se záznamem v trestním rejstříku, kteří u konkurenčních společností šanci nedostávají.


HodnoceníZobrazeno: 1826x | 26. listopad 2013 | Nebankovní půjčky | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

z8Fgyilalfh8

čtvrtek, 29. květen 2014
02:58

Ahoj,ad 1) nyned toto bohužel možne9 nened (ikdyž dředve bylo) a ad 2) nyned je projekt ve fe1zi silne9 scaangte a je ote1zka kdy se doděle1 a zda se vůbec doděle1.To cele9 v současne9 době ze1ležed na majiteli projektu, jak se k tomu postaved a zda bude chtedt tomu všemu věnovat ste1le stejne9 fasiled jako dředve nebo projekt ukončit.Zatedm to bohužel vypade1 všelijak a ne předliš nadějně.


posted by: z8Fgyilalfh8 (ndnqbxuyygi(a)outlook.com) [Odpovědět]