verze pro tisk

Půjčky bez registru rychle a spolehlivě

Půjčky bez registru rychle a spolehlivě

Pokud jste již někdy měli problém se splácením nebo jste se opozdili s platbou, budete mít záznam v registru dlužníků. Požádali jste o půjčku v bance a byli jste odmítnuti právě kvůli zápisu v registru? Zajímejte se půjčky bez registru! Tyto nebankovní půjčky mají jiné podmínky a méně přísné nároky na žadatele. Poskytovatelé půjček bez registru nekontrolují záznamy v registrech dlužníků a rychlé půjčky bývají schváleny naprosté většině žadatelů. Navíc je můžete kompletně vyřídit online, takže ušetříte čas i námahu, spojené s osobním jednáním na pobočkách finančních společností.

Využijte srovnání půjček bez registru

Pokud si nejste jisti, kterou půjčku bez registru si vybrat, můžete použít srovnávače půjček. Přehlednou nabídku půjček s možností sjednání jednotlivých produktů a online poradenstvím nabízí portál OKfin.cz, který vám s volbou ideální půjčky bez registru pomůže.

Půjčky bez registru jsou nekomplikované a nemusíte u nich uvádět účel. Jak požádat o tuto půjčku?

  • vyplňte jednoduchou žádost na webových stránkách poskytovatele
  • počkejte na vyhodnocení žádosti
  • po schválení můžete peníze na účtu očekávat velice rychle – během několika hodin
  • počítejte s vyšším úrokem nebo poplatkem za půjčku
  • půjčku budete muset splatit do 30 dnů

Počítat můžete nejen s jednoduchou půjčkou, ale i přehlednými a snadno srozumitelnými podmínkami. Půjčky bez registru jsou krátkodobé, termín splacení je možno za poplatek prodloužit.

Rychlá půjčka CreditOn ihned na účet

S půjčkou od společnosti CreditOn si můžete půjčit 500 až 20 000 Kč, které dostanete na svůj účet nejpozději do tří dnů. Dobu splacení si zvolíte sami, maximum je 40 dní. Nemusíte mít ručitele ani zástavu, kontrola registrů dlužníků se neprovádí. Proto zde mají šanci i ti, kteří již mají záznam v registru. První půjčku ve výši 4 000 Kč můžete dokonce získat zdarma až na 30 dní. Pokud byste měli problém se splacením půjčky, lze si za patřičný poplatek termín splacení odložit o dalších 30 dní.

O půjčku požádáte vyplněním formuláře, během 15 minut bude vaše žádost vyhodnocena a zprávu o výsledku dostanete prostřednictvím SMS. Může vás ještě telefonicky kontaktovat operátor pro doplnění údajů. Pak již nic nebrání vyplacení rychlé půjčky na váš účet. Pokud byste chtěli půjčku CreditOn využívat častěji, bude každá další žádost jednodušší – požádat můžete i přes SMS- a vypůjčit si lze i vyšší částku.

Zaplo nabízí první půjčku zdarma

Potřebujete-li rychlou půjčku nebo půjčku do výplaty a stačila by vám částka do 15 000 Kč, využijte nabídku nebankovní půjčky bez registru Zaplo. Půjčku od 1 000 Kč můžete získat na váš bankovní účet během 15 minut bez uvedení účelu půjčky. Splatnost si můžete zvolit – od 7 do 30 dnů. Žádost podáváte online a je možno žádat nonstop. Zástava ani ručitel nejsou potřeba. Nemusíte dokládat příjmy a nekontrolují se registry dlužníků. Žádosti se posuzují individuálně, průchodnost žádostí je vysoká, přes 90% je schváleno. Při první půjčce lze získat až 8 000Kč bez úroků a poplatků, jedná se o první půjčku zdarma.

Perfect Money bez zástavy a ručitel

Společnost Perfect Moneynabízí rychlou online nebankovní půjčku ve výši od 1 000 do 5 000 Kč. Po vyplnění jednoduché žádosti a schválení půjčky obdržíte finance ihned na váš účet. Splatnost půjčky si nastavíte sami, od 7 do 25 dní. Nemusíte vlastnit zástavu ani hledat ručitele U této rychlé půjčky nevadí ani záznam v registru dlužníků. Údaje o výši příjmu sice do žádosti uvádíte, ale tento údaj se již nekontroluje, jedná se tedy o půjčku bez doložení příjmu. Proto je půjčka Perfect Money pohodlná a rychlá, vše jednoduše zařídíte online. Tuto půjčku do výplaty si můžete i prodloužit, pokud by vám původní termín splacení nevyhovoval.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1202x | 28. březen 2015 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!