verze pro tisk

Půjčka před výplatou vám pomůže

Půjčka před výplatou vám pomůže

Je pár dní do výplaty a vám chybí peníze? Možností, jak si půjčit výhodně je půjčka před výplatou v podobě půjčky online či sms.

Rozdíl mezi těmito dvěmi půjčkami je pouze ve způsobu sjednání. Půjčky online mají ještě jednu výhodu a to první půjčky zdarma pro nové zákazníky. Půjčit si mohou sice omezenou částku, ale vrátí-li peníze v řádném termínu, nemusí hradit žádné poplatky.

Sms půjčka je výhodná

SMS půjčka je půjčka o kterou si požádáte prostřednictvím textové zprávy, která má pevně stanovený formát, který je nutno dodržet. Obecně jsou v něm uvedeny nejdůležitější údaje o vaší osobě jako číslo dokladu, rodné číslo, číslo účtu a částka, kterou si přejete půjčit.

Sms půjčky je stejně jako půjčky online potřeba vrátit do jednoho měsíce od vyplacení. Prodloužení je možné po zaplacení malého poplatku. Vybrat si můžete na portále smspůjčka-ihned.cz. Zde zjistíte, jaké má půjčka výhody. Sms zpráva je účtována podle tarifu vašeho operátora.

Sms půjčky jsou bezpečné

Sms půjčka vyžaduje zaslat vaše osobní údaje, ale i přesto se nemusíte obávat. Veškerá data jsou šifrována a chráněna nejrůznějšími certifikáty tak, aby nedošlo ke zneužití vašich osobních údajů. Společnosti jsou rovněž většinou registrovány na stránkách Úřadu pro ochranu osobních údajů. Tuto skutečnost by měli mít uvedenu na webových stránkách.

Půjčka online je vhodná pro nové zákazníky, kteří se chtějí s tímto produktem teprve seznámit a vyzkoušet si jak funguje. První půjčka zdarma je k ničemu nezavazuje. Nechcete-li službu nadále využívat, vůbec nic se nestane.

Půjčky lze využít na cokoliv potřebujete. Nejsou nijak vázány na účel použití. Potřebujete zaplatit složenky, novou kuchyň či odjet na víkend s dětmi? Pomocí sms půjčky si můžete přání a sny splnit za pár minut.

-mat-


HodnoceníZobrazeno: 1019x | 30. červen 2015 | Nebankovní půjčky | no comments