verze pro tisk

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou

I jeden nečekaný výdaj pár dní před výplatou může pořádně zahýbat s rodinným rozpočtem. A když už se něco takového stane, tak zákon schválnosti je takový, že se nejedná pouze o ojedinělou věc, nýbrž oněch problémů se naskytne rovnou více. A právě v těchto situacích se může hodit půjčka před výplatou, která pomůže zalepit ty nejvýraznější mezery v rozpočtu.

U krátkodobých půjček před výplatou se potencionální klienti koukají zejména na to, za jak dlouho nebankovní společnost půjčku poskytne a zdali nahlíží do registru dlužníků. V případě rychlosti není o čem dále psát, přeci jen pokud někomu schází finance před výplatou, tak je potřebuje co nejrychleji. Co se týče registru dlužníků, tak v tom se můžou ocitnout i zcela bezproblémoví lidé, kteří pouze zapomněli zaplatit nějakou splátku či složenku včas. Takže ani tento záznam nemusí příliš vypovídat o bonitě dlužníků.

Půjčka před výplatou každému

Jednou z nejzásadnějších výhod tohoto typu půjčky je tedy skutečnost, že jí může obdržet takřka každý, kdo si o ní požádá. Stačí pouze vyplnit jednoduchý registrační formulář, zvolit si výši půjčky a dobu jejího trvání, a následně již vyčkat, zdali bude žádost schválená.

Jelikož jsou žádosti vyřizovány automaticky, tak o výsledku budete informováni do několika hodin. Pokud by se náhodou stalo, že Vám systém povolí menší částku než o kterou jste požádali, tak budete kontaktováni operátorem, případně zprávou přes mobilní telefon či email, jestli s ní souhlasíte. Posléze již dojde k odeslání peněz, se kterými budete moci disponovat do druhého pracovního dne.

Jak splatit půjčku před výplatou?

Každá společnost si klade jiné podmínky na splacení, ale jedno je téměř ve všech případech stejné – půjčku splácíte vždy najednou a pouze jednou splátkou. Poté se již liší za jak dlouho a samozřejmě také výše částky.

Někde si můžete dobu splatnosti navolit den po dni, jinde máte na výběr z několika období. Nejčastěji se přitom jedná o 1 týden, 14 dní, 21 dní nebo 30 dní. Jen výjimečně poté máte možnost půjčku zaplatit za delší období, než je poslední zmíněný termín.

Dobu splatnosti si také můžete odložit a to hned několikrát. Není tedy problém splácet jednu půjčku například tři měsíce, což se Vám ovšem na druhou stranu celkem prodraží, neboť poplatky za samotnou půjčku a následné prodlužování nejsou zrovna nejnižší.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1304x | 11. srpen 2015 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!