verze pro tisk

Půjčka před výplatou i o víkendu bez poplatku předem

Půjčka před výplatou i o víkendu bez poplatku předem

Nebankovní produkt půjčka před výplatou má svá specifika. Je vhodným řešením na nečekané i plánované výdaje, kdy čekáte na výplatu, důchod či mateřskou. Žadatel o půjčku musí být osoba starší 18 let, s pravidelným příjmem, který se nedokládá, pouze vyplňuje do online formuláře. Sjednat si půjčku před výplatou zvládne každý, stačí mít přístup na internet z pc, notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu. Nezdržíte se více než 5 minut vyplněním žádosti. Formulář je velmi intuitivní a obsahuje vaše osobní údaje.

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou i o víkendu je bez jakéhokoliv poplatku předem. Chcete-li mít jistotu, že si vybíráte spolehlivého poskytovatele půjčky, pak rozhodně využijte online srovnání půjček, které je naprosto nezávazné, rychlé a zdarma. Na základě uvedené částky, případně výběru příslušného typu pjůčky, si můžete vybrat tu nejlepší nabídku. Požádat si o půjčku můžete v kteroukoliv denní i noční dobu, samozřejmě také o víkendu.

Sjednat si půjčku mohou studenti, senioři do 75 let i žadatelé, kteří jsou ve zkušební lhůtě nebo právě nastoupili do zaměstnání a čekají na první výplatu. Půjčka před výplatou vám ušetří mnoho starostí, když vám chybí finanční rezerva na novou pračku, kočárek nebo doplacení nového vozu. Vyplníte online žádost a do 15 minut máte peníze k dispozici.

Půjčka před výplatou bez doložení příjmu

Krátkodobá půjčka před výplatou je bez doložení příjmu. Aby vám byla schválena, musíte splnit tyto podmínky:

  • 18 – 65 let
  • zaměstnaný, rodič na mateřské, osvč, senior či student
  • nemáte exekuci
  • nejste v insolvenci
  • máte vlastní účet v bance
  • máte přístup na internet
  • máte funkční telefon a platnou emailovou adresu
  • jste osoba schopná dostat svým závazkům

Jaké má půjčka před výplatou výhody a nevýhody

Půjčka před výplatou patří mezi krátkodobé nebankovní půjčky. S tím souvisí i její nevýhody kterými jsou vyšší sazba RPSN potřeba mít platný doklad totožnosti, zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč a vlastní účet v bance. Rovněž potřebujete mít funkční telefon, aby vás v případě potřeby mohli kontaktovat pracovníci společnosti. Jednou z výhod půjčky je krátká doba splatnosti kdy nejste vázání dlouhodobě smlouvou, kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Velkou výhodou je první půjčka zdarma, kterou nabízí jen několik společností za účelem získat nové zákazníky. Zákazník vrátí jen částku, kterou si  půjčil, bez úroku, díky tomu si půjčku vyzkouší a ušetří tisíce korun na poplatcích. Nabídka první půjčky zdarma není nijak zavazující. Další výhodou půjčky je předčasné schválení. Půjčka je bez registru, dokládání příjmu nebo dojíždění na pobočku kvůli podpisu smlouvy. Půjčit si můžete ještě dnes.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 803x | 12. listopad 2016 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!