verze pro tisk

Start Credit - osobní půjčky bez ručitele

Start Credit - osobní půjčky bez ručitele

Start Credit s.r.o. je nebankovní společnost, která poskytuje úvěry fyzickým osobám. U této půjčky žadatel nepotřebuje ručitele a nemusí ani dokládat, za jakým účelem o půjčku žádá. Společnost Start Credit poskytuje částky ve výši 5000,- Kč až 250 000,- Kč. Zažádat si o půjčku je velmi jednoduché, stačí kontaktovat zástupce společnosti telefonicky nebo je možné vyplnit on-line žádost na internetu.

Poté následuje osobní schůzka s pracovníkem společnosti, při které dojde k podpisu smlouvy. Do pěti dnů od podpisu obdrží klient své peníze. Při uzavření smlouvy skládá zákazník provizi ve výši 800,- Kč až 4300,- Kč, která je určena k pokrytí nákladů spojených s vyřizováním půjčky. Výše provize se odvíjí od výše půjčky.

Půjčky od Start Credit mají své výhody

Splátky se hradí měsíčně buď vkladem, nebo převodem na účet společnosti Start Credit. Peníze nelze posílat složenkou.

Osobní půjčka společnosti Start Credit je poskytována bezúhonným osobám ve věku 18 – 60 let, na jejichž majetek se nevztahuje exekuce. Zažádat si může i důchodce ve věku do 65 let, žena na mateřské dovolené či nezaměstnaný, v těchto případech je však stanovena maximální výše půjčky do 20 000,- Kč.

Start Credit nabízí svým zákazníkům i další výhody. Na základě písemné žádosti je možno splatit půjčku v předstihu, a to bez jakýchkoliv poplatků. Po třech pravidelně uhrazených splátkách může klient požádat o další půjčku, popř. může požádat o snížení splátek nebo v případě finanční tísně je možnost splátky až na tři měsíce pozastavit.


Hodnocení

Hodnocení: 3.55 hvězdiček/ Hodnoceno: 11x


Zobrazeno: 8853x | 8. říjen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 13


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kocur

čtvrtek, 3. prosinec 2009
18:47

potřebuji nutně pujčku , prosím jsem v nouzi . Bez poplatku 2 krát jsem naletěl a víc se zadlužil . 736459989


posted by: Kocur (bretkoc(a)seznam.cz) [Odpovědět]

123456

úterý, 6. září 2011
09:04

Nepucovat.Podvod.


posted by: 123456 [Odpovědět]

Avenger

pondělí, 19. září 2011
12:19

Nepůjčujte si od Start Creditu. Vytáhnout z vás peníze za smlouvu - jednorázový nenávratný polatek. Následně budete měsíc shánět výpisy dluhů, za které zaplatíte další 1000ku. Stránky budou v rekonstrukci, na žádná uvedená čísla se nedovoláte, a na email vám nikdo neodpoví. Nakonec / cca po měsíci a půl od podepsání smlouvy vám napíšou, že vám nic nepůjčí, jelikož nemáte dostatečnou bonitu. Vyhozených zhruba 5000 za naději, že se dostanete ze svrabu. Zkuste jinou možnost. A kdo může a má páky na to podat na tuto firmu trestní oznámení, rád se přidám.


posted by: Avenger (info(a)startcredit.cz) [Odpovědět]

Martina

úterý, 5. leden 2010
21:38

Potrebuji pujčku,spěchá!!!! Prosím nabídnete.Dekuji


posted by: Martina (onik.20(a)seznam.cz) [Odpovědět]

martina

pondělí, 21. červen 2010
20:58

znate nekdo tuhle firmu baldrine invest s.r.o. pry davaji pujcku kdo ji dostal prosim ozvete se dekuji


posted by: martina (martina-misa(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Dagmar

sobota, 21. listopad 2009
16:14

Dobrý den mate nedko zkusenosti z touhle pujckou?dekuji


posted by: Dagmar (dakynee(a)seznam.cz) [Odpovědět]

ZANETA

čtvrtek, 26. listopad 2009
15:35

pučite mi 80000kč?žanetatelefon605570712


posted by: ZANETA (Zaneta25(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Zuzana Albrechtová

čtvrtek, 26. listopad 2009
17:23

mám zájem o půjčku děkuji Albrechtová


posted by: Zuzana Albrechtová (zuzana.albrecht(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Anna

pátek, 27. leden 2012
14:23

Lidi dobře vám tak, podvody s poplatkama jsou tu již několik let, pořád se o tom píše, ale vy jste nepoučitelni, takže plaťte. Vy a nikdo jiný vytvaři tak ideálni podmínky pro podvodníky, pro Boha již se vzpamatujte a přestaňte vyhazovat peníze, nepochopim to,nemáte peníze, chcete si půjčit, někteři si dokonce na tyto poplatky půjčuji, ale pořád budete těmto podvodníkům věřit, slušná firma po vás poplatky nebud echtít, na nic, jsou to jen výmluvy, kdyby jste ty peníze raději prož.ali.


posted by: Anna [Odpovědět]

jan p

úterý, 3. duben 2012
21:36

Mám zkušenosti...., když jsem jim nedal pokoj, ozval se mi jejich právník-kunda, že je vydírám, podílím se na vědomém nekalosoutěžení a pomluvy dobrého jména společnosti v návaznosti na možný ušlý zisk, způsobený jednáním, kterého jsem se dopustil.....MUSEL JSEM NA HOSPODÁŘSKOU KRIMINÁLKU - tam mi však po mém příběhu udělali ,,nesko,, s mlíkem a došlo k zahájení evidence této společnosti jako tzv. nedůvěryhodné.....CO VŠAK nemám je někdo, s kým prodebatovat, jak z nich dostat několikanásobek...(snad jen pokud by měli (KRE)terénní ,,pracovníky,, POKUD SE NĚKDO CHOVÁ JAKO KUNDA, MĚL BY POČÍTAT S TÍM, ŽE JEDNOHO ČASU S NÍM NĚKDO VYMRDÁ....PS: Pokud máš zájem napiš mi do mailu...čus!


posted by: jan p (p3tr(a)gmx.com) [Odpovědět]

jan p

úterý, 3. duben 2012
21:45

j:o:n:y LIDI JSOU PONAUČITELNÝ, NIKDO VŠAK V SITUACI, KTERÁ SE MŮŽE stát I TOBĚ, přestože to dle tebe není ani v nejmenším možné, TZV. ZAHNÁN DO KOUTA, KDY SE TOPÍŠ V DLUZÍCH A MÍSTO NADĚJE NA SICE VZDÁLENÝ BŘEH, ale břeh - PŘIJDE JEŠTĚ VĚTŠÍ VLNA, která ti dá napít zuřivě bezmocného pocitu beznaděje - a KTEROU NEČEKÁŠ, najednou rozpoutá vlnobití, a ty ZAŽÍVÁŠ POCIT, KDY SE V TOBĚ NĚCO ZLOMÍ....A potom, potom je ti jedno, jakým způsobem budeš řešit své předchozí nedokončené ,,ŽÁDOSTI O ÚVĚROVÉ PRODUKTY,,


posted by: jan p (p3tr(a)gmx.com) [Odpovědět]

jony

úterý, 1. prosinec 2009
00:09

zase poplatek predem a zase podvod a lidi jsou neponaucitelny


posted by: jony [Odpovědět]

Lucie

středa, 3. prosinec 2014
18:00

Nepůjčovat podvod. Podali jsme trestní oznámení.Vzali si za sepsání 4000,-Kč a už jsme je neviděli, ani půjčku.


posted by: Lucie (lucie.primska(a)centrum.cz) [Odpovědět]