verze pro tisk

Financování automobilů společností Essox s.r.o.

Financování automobilů společností Essox s.r.o.

Společnost Essox s.r.o. je nebankovní společnost zabývající se poskytováním spotřebitelských úvěrů na nákup automobilu, za účelem financování zboží a služeb a dále leasingu strojů a zařízení.

Chcete-li si pořídit nový automobil a nedostává se Vám finančních prostředků, můžete se o pomoc obrátit na společnost Essox s.r.o. Společnost poskytuje úvěr i leasing na nová či ojetá vozidla - je to tzv. půjčka na auto . U ojetých vozidel je omezeno jejich stáří pouze do výše 11 let. S pomocí Essoxu si můžete pořídit osobní nebo užitkové vozidlo do 3,5 t. Podle typu a stáří vozu se odvíjí výše poskytnuté částky, v některých případech může činit až 100 % ceny vozidla.

Půjčky na auta pro každého

Stejná kritéria rozhodují i o délce splácení úvěru, která se pohybuje v rozmezí 12 až 84 měsíců. Podstatné je, že výše měsíčních splátek je po celou dobu neměnná. Pokud je klientovi poskytnut úvěr, stává se okamžitě majitelem vozidla, pokud však zažádal o leasing, je majitelem vozidla až do doby uhrazení všech splátek společnost Essox.

Výhody rychlé půjčky na auto

Výhodou uzavření smlouvy se společností Essox je skutečnost, že žadatel nepotřebuje ručitel a k vyřízení smlouvy mu postačí dva doklady totožnosti, zpravidla občanský průkaz a k němu např. cestovní pas či řidičský průkaz. Uzavření smlouvy ani její správa nejsou podmíněny žádnými skrytými poplatky. Pokud klient předem písemně zažádá, může úvěr či leasing splatit i předčasně. Poplatek za předčasné splacení upravuje sazebník poplatků.

Společnost Essox s.r.o. má po celé republice síť obchodních partnerů, u kterých mohou její klienti automobily nakupovat. Seznam všech prodejců najdou klienti na internetových stránkách společnosti Essox, v terénu je pak poznají podle loga společnosti, které je na uvedených prodejnách umístěno.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3935x | 13. říjen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!