verze pro tisk

Lékařská péče na splátky od Home Credit

Lékařská péče na splátky od Home Credit

Lékařská péče na splátky je zajímavý úvěrový produkt společnosti Home Credit, který umožňuje zafinancovat nadstandardní lékařské zákroky nebo zdravotní pomůcky. S úvěrem můžete uhradit celkovou cenu zákroku nebo jen tu část, kterou nehradí zdravotní pojišťovna. Vždyť zdraví je to nejcennější, co máme, tak se nevyplatí na něm šetřit. Proto je tady společnost Home Credit se svým produktem, aby si to nejlepší mohl dopřát každý, aniž by příliš zatížil rodinný rozpočet.

Podmínky půjčky

Úvěr je poskytován do výše 50 000 Kč bez ručitel , nad 50 000 je nutno případ individuálně posoudit. Hlavní výhody pro pacienta spočívají v tom, že mu odpadá platba v hotovosti a sám si zvolí částku a dobu splácení. Ta může být 6, 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců. Splácení úvěru začíná měsíc po zákroku.

Jak postupovat u půjčky?

Vyberete si lékaře, který je smluvním lékařem společnosti Home Credit (např. na internetových stránkách společnosti). U něj si domluvíte podrobnosti týkající se zákroku a obdržíte od něj letáček. Poté zavoláte do společnosti, zažádáte o úvěr a sdělíte údaje z letáčku. Ze schvalovacího oddělení dostanete okamžitou odpověď, zda Vám bude úvěr poskytnut. Vyplníte část letáčku a zašlete na uvedenou adresu. Než dojde k zákroku, smluvní lékař obdrží od společnosti Home Credit smlouvu, kterou s ním těsně před zákrokem podepíšete.

Je to opravdu jednoduché a koho tato možnost „půjčit si na své zdraví“zaujala, může se více informovat písemně, telefonicky či prostřednictvím e-mailu přímo u společnosti Home Credit.


HodnoceníZobrazeno: 3054x | 25. říjen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!