verze pro tisk

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku si oblíbilo v poslední době stále více lidí. Tento druh úvěru poskytují zejména nebankovní společnosti. Banky jsou v tomto ohledu velmi opatrné a své potenciální klienty si velmi precizně prověřují, a to mnohdy právě i pře různé registry dlužníků.

Ideální půjčky bez registru a poplatku

Nebankovní půjčky bez registru a poplatku jsou ideální zejména pro matky na mateřské dovolené, samotině výdělečně činné osoby, anebo pro ostatní občany České republiky. V podstatě vlastně nezáleží na tom, kdo si o tuto půjčku zažádá. Z drtivé většiny je všem žadatelům vyhověno. Půjčky bez registru a poplatku mají bezesporu hned řadu výhod. Tou hlavní je již zmiňovaná absence nahlížení do různých registrů dlužných osob.

Výhody půjčky bez registru a poplatku jsou zcela zřejmé

Druhou velkou výhodou tohoto druhu půjček je fakt, že jejich vyřízení je velmi rychlé. Většinu z těchto půjček mají klienti na účtu již do 24 hodin od jejich vyřízení. Peníze, které klienti od institucí poskytujících půjčky bez registru a poplatku dostanou, mohou použít prakticky na cokoliv, co se jim zlíbí. Nevýhodou těchto druhů půjček je takzvané RPSN tedy roční procentní sazba nákladů. Ta je u většiny půjček bez registru a poplatku mnohem vyšší. Lidé, kteří si takovéto úvěry pořizují, by si měli předem spočítat, kolik peněz budou muset společnostem ve finále vrátit.


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 3206x | 25. únor 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!