verze pro tisk

Půjčka Home Credit

Půjčka Home Credit

Home Credit představuje jednu z nejznámějších a nejvíce oblíbených společností zabývajících se problematikou spotřebitelských úvěrů na území České republiky. Home Credit působí kromě České republiky mimo jiné také v Rusku, Kazachstánu, anebo na Slovensku. Není třeba se rozhodně bát o zázemí této společnosti, jelikož za ní stojí velmi silná skupina finančníků PPF. Aktiva celé skupiny PPF přesahují 8 miliard Eur.

Půjčka Home Credit lidem plní sny

Základem finančních produktů Home Credit je nakupování na splátky. Home Credit poskytuje veškeré služby okolo úvěrů na konkrétní zboží. Další zajímavou službou Home Creditu je Auto úvěr. Ten se, jak již sám název napovídá, soustřeďuje na splátky při koupi automobilů. U společnosti Home Credit lze také využít mezinárodní platební karty, pomocí které není problém realizovat třeba takový revolvingový úvěr.

Půjčka Home Credit se vyřídí nejčastěji přes telefon

Základním úvěrem u Home Credit je telefonní půjčka a také online půjčka Home Credit . Tento spotřebitelský úvěr po telefonu lze využít až do výše 150 000 korun. Sjednání úvěru probíhá po telefonu a hotovost si mohou klienti Home Creditu vyzvednout na nejbližší pobočce České pošty. Peníze lze ale také získat převodem z účtu společnosti na privátní účet zákazníka. Menší půjčky od 10 do 15 000 korun si lze vzít přímo na některé z poboček České pošty.


HodnoceníZobrazeno: 3384x | 28. únor 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!