verze pro tisk

Půjčky Cofidis

Půjčky Cofidis

Společnost Cofidis je právem považována za specialistu v oblasti úvěrových služeb. Majoritním vlastníkem Cofidis je velká finanční skupina Carmen. Cofidis působí v celkem devíti evropských zemích a má celkem 12,5 milionu klientů. V České republice působí již od roku 2004. Půjčky Cofidis se dají rozdělit do tří základních kategorií. První možností jsou klasické půjčky od Cofidisu. Ty nabídnou hotovost až do výše 150 000 korun. Půjčit si klienti mohou velmi rychle, jelikož vyřízení úvěrů trvá do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Peníze z půjčky Cofidis pomáhají rychle

Peníze, které si půjčí, mohou využít prakticky na cokoliv, co zrovna budou potřebovat. V žádosti o půjčku je nutné doložit výši příjmu a při jeho získávání také chtějí zástupci vidět váš občanský průkaz. Velkou výhodou půjčky u společnosti Cofidis je také to, že si budete moci vymodelovat své splátky. Na počátku může být výše splátek vyšší a později si ji lze snižovat dle vaší momentální schopnosti splácet.

Vyřízení půjčky Cofidis je naprosto jednoduché, jelikož jej zvládnete z pohodlí vašeho domova vyplněním internetového formuláře na stránkách Cofidisu. U společnosti také není problém uzavřít takzvaný revolvingový úvěr. Díky revolvingu lze bez problémů opakovaně požádat o další půjčku.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3265x | 17. březen 2010 | Nebankovní půjčky | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Baranek Štefan

neděle, 18. duben 2010
22:25

Malibisme zajem o pujčku 7000e.


posted by: Baranek Štefan (barankovamirka(a)azet.sk) [Odpovědět]

Jana Fuksová

pondělí, 31. květen 2010
11:16

Dobrý den chci se vás zeptat máme s manželem u cofidisu půjčku bylo by možné nám ji navíšit o 30000 děkuji za odpověd Jana


posted by: Jana Fuksová (jana.vlasta(a)seznam.cz) [Odpovědět]