verze pro tisk

Půjčka Home Credit online

Půjčka Home Credit online

Společnost Home Credit se nespecializuje pouze na účelové financování konkrétního zboží, ale je možno si u ní pořídit hned několik zajímavých spotřebitelských úvěrů. Jsou jimi například půjčka na pobočce České pošty anebo telefonní půjčka do výše 150 000 korun. Jakousi alternativou telefonní půjčky je půjčka online. Postup při získání tohoto úvěru je velmi jednoduchý, jelikož spočívá ve vyplnění online formuláře na stránkách společnosti Home Credit. Díky tomu se může Home Credit online půjčka.

Půjčka Home Credit online přes formulář

V tomto formuláři vyplníte několik základních údajů o své osobě, jako jsou jméno příjmení, datum narození a místo bydliště. Společnost vám také na základě vyplnění doby, kdy chcete, aby vám některý ze zástupců zavolal, obstará hovor a vy si půjčíte peníze stejně tak jako u klasické telefonické půjčky. Určitě také budete muset zatrhnout políčko se souhlasem použití vašich osobních údajů.

Jaké jsou tedy základní výhody tohoto úvěru?

Vyřízení Home Credit půjčky je naprosto zdarma a stejně tak i její splacení před stanoveným termínem. K tomu, abyste půjčku získali, nebudete potřebovat žádného ručitele Velkým plusem je jistě také to, že si klienti nemusejí zřizovat u Home Creditu svůj vlastní běžný účet. Výše úvěru se pohybuje od 10 do 150 000 korun. Součástí půjčky tohoto typu bývá také pojištění výdajů.

Zvolte si jednoduše půjčka Home Credit online

Půjčka od společnosti Home Credit má velké uplatnění na poli spotřebitelských úvěrů. Mnoho žadatelů o finanční půjčku žádá právě u společnosti Home Credit a to hlavně z toho důvodu, že mají jistotu získání jedné z nejlepších půjček na trhu. Máte-li i vy nějaké přání, na což potřebujete peníze, tak neváhejte, peníze se přeci hodí vždy.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2304x | 2. duben 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!