verze pro tisk

Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů

V poslední době se staly půjčky od soukromých investorů velmi oblíbenými, jelikož skýtají hned několik výhod. Rozhodně jsou takové půjčky velmi výhodné, neboť není takový problém, abyste je získali. Nakonec dojdete k názoru, že takové nebankovní půjčky jsou opravdu výhodné. Než se těmito výhodami ale budeme zabývat, je třeba si něco o těchto půjčkách říci.

Hojně využívané půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů pocházejí, jak již sám název napovídá, od soukromých osob, které jsou ochotny tyto úvěry poskytnout ve vidině zisku. Lidé si tento typ půjček berou, jelikož jejich jasným plusem je ta skutečnost, že díky nim mohou vydělat mnohem vyšší peníze než u jiných třeba i bankovních vkladů. Vysoké zhodnocení tohoto druhu půjček je ovšem vykoupena zejména vyššími poplatky, jež jsou s půjčkami tohoto typu spojené. Velmi často tyto půjčky vyhledávají zejména lidé, jimž banky úvěr poskytnout nechtějí. Poměrně hojně logicky poskytovatelé těchto úvěrů chtějí po klientovi nějaké zajištění. To spočívá většinou v zástavě nějaké nemovitosti. U soukromých investorů se také většinou nezkoumá, jestli je daný dlužník schopen svým závazkům dostát.

Půjčka sebou přináší i následky

Půjčka je mu poskytnuta vždy a v případě jeho neschopnosti splácet je mu zabaven jeho majetek, který slouží jako zástava. Těžko se u soukromých investorů setkáte s tím, že by nahlíželi do registrů dlužníků.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2771x | 10. duben 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!