verze pro tisk

Nebankovní půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčky bez poplatku

Ve dvacátém století se najde jen velmi málo lidí, kteří by si nikdy nepůjčili, anebo alespoň nebyli zrovna zatíženi nějakým úvěrem. Fenoménem dnešní doby se staly zejména nebankovní půjčky . Na trhu najdeme velké množství společností, které nabízejí nebankovní půjčky bez poplatku, a to většinou ihned na ruku.

Předem známé poplatky za půjčky

Samotné slovo poplatek v sobě zahrnuje veškeré platby, které s poskytování půjček tohoto druhu souvisejí. Poplatky jako takové lze rozdělit hned do dvou základních skupin. První je tvořen poplatky, které jsou ohlášené a tvoří nedílnou součást bankovních služeb. Ty k jednotlivým půjčkám pochopitelně patří, jelikož nebankovní společnosti také musejí nějak vydělávat. Většinou jsou tyto poplatky již zahrnuty v úrokové sazbě, která baly danou nebankovní společností navržena.

Skryté poplatky za půjčky

Druhou skupinu poplatků tvoří ty, které jsou mnohdy skryté. Společnosti s těmito povlaky manipulují tak, že někde menším písmem ve smlouvě třeba napíší, jaké poplatky budou ještě mimo klasické standardní vyžadovat a zákazníci si tohoto mnohdy nevšimnou. Nastává tak velmi nepříjemná situace, při níž jde většinou o poměrně velké peníze. Půjčky u nebankovních společností jsou charakteristické zpravidla velkou roční úrokovou sazbou, která určuje pro klienta výši splátek.

Peníze rychle na účtě

Půjčky jsou na jednu stranu výhodné v tom, že vám je kterákoli nebankovní společnost poměrně rychle nabídne, nicméně přeplatíte u nich poměrně hodně. Nebankovní půjčky bez poplatků jsou také charakteristické tím, že klient společnosti poskytující tento druh úvěru nemusí zpravidla doložit výši svého příjmu.


HodnoceníZobrazeno: 2400x | 14. duben 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!