verze pro tisk

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu řadíme mezi úvěry, jež jsou poskytované nebankovními společnostmi osobám, které zpravidla nemají šanci vzít si některou z půjček u bank.

Nedokládejte u půjčky své příjmy

Základním parametrem těchto půjček je ta skutečnost, že k jejich získání není třeba žádného doložení o tom, kolik vyděláváte a kde jste zaměstnaní. Tento druh nebankovní půjčky tak může bez větších problémů získat i třeba osoba, která nemá žádné zaměstnání. Nikdo se přitom nebude ptát na to, jak dlouho je tento člověk nezaměstnaný, anebo na to, jakým způsobem o práci přišel.

Půjčky bez poplatku předem

Půjčky tohoto typu jsou zpravidla vyřizovány bez poplatků předem. Dostat je mohou i osoby, které jsou již v důchodovém věku. Jejich příjem spočívá sice pouze v tom, že jim chodí důchod, nicméně z pohledu solventnosti jde o osoby, které mohou splácet. Dalšími klienty společností, které poskytují nebankovní půjčky bez doložení příjmů, jsou matky na mateřské dovolené. Jejich příjem je zpravidla také činěn pouze samotnou dávkou na mateřské dovolené, nicméně splácet půjčku mohou také. Samotné ručení probíhá většinou formou nějaké zástavy. Nejčastěji tuto zástavu představují nějaké nemovitosti reprezentované rodinnými domky, sídly firem anebo byty.


HodnoceníZobrazeno: 3210x | 16. duben 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!