verze pro tisk

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Když člověka odmítnou všechny bankovní společnosti, tak se zpravidla vydává za tím, aby získal některé nebankovní půjčky. Jedná se zejména o lidi, kteří mají nějaké ty dluhy z dob dřívějších, anebo o ty, jež nemohou prokázat výši svého pravidelného příjmu. Nebankovní půjčky jsou jednak většinou poskytovány bez poplatků a jednak je mohou získat právě lidé mající nějaký ten škraloup ohledně neplacených pohledávek. Rozhodně by si ale člověk měl dát u nebankovních společností pozor na jejich reputaci. Všechny druhy nebankovní půjčky bez poplatku předem totiž nemusejí být tak výhodné.

Půjčky vyřízené do druhé dne

Výhodou nebankovních půjček bez poplatků je bezesporu ten fakt, že nemusíte předem platit ani korunu a také to, že se společnosti tento úvěr poskytující nedívají do registru dlužníků. Vyřízení půjček bez poplatků předem bývá záležitostí maximálně jednoho dne. Do 24 hodin po podepsání smlouvy vám přijdou peníze na váš účet. Splácet lze i v hotovosti v případě, že vás pravidelně navštěvuje zástupce společnosti poskytující tento druh úvěrů. Rozhodnutí je na vás, který způsob půjčky vám bude nejvíce vyhovovat. Vždy ale mějte na paměti, že je důležité všechno před podpisem půjčky ještě rozmyslet.

Nová půjčka

Počítejte s většími úroky

Klienti se také musejí smířit s tím, že roční úroková sazba u těchto půjček je mnohem vyšší než u klasické formy úvěrů. Výše půjčky je stanovena pochopitelně hned předtím, než je půjčka poskytnuta. Konkrétní finanční obnos nabízený těmito společnostmi je individuální.


HodnoceníZobrazeno: 3422x | 22. duben 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!