verze pro tisk

Půjčky s nízkým příjmem

Půjčky s nízkým příjmem

Jestliže výše vašeho příjmu je poměrně nízká, rozhodně nemusíte zoufat, že byste si nemohli pořídit žádnou půjčku. Bankovní společnosti vás pravděpodobně odmítnou, jelikož potřebují záruky, které zpravidla spočívají v potvrzení o vašem příjmu. Mnohdy ale právě toto doležení neste schopni poskytnout nebo naopak jej máte u sebe, ale výše vašich příjmů je pro banku neuspokojivá. Banky potřebují určité záruky, aby mohly s lidným srdcem peníze půjčit.

Řešením mohou být nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky, jež mohou dostat i lidé, kteří nemají vysoký pravidelný příjem, jsou charakteristické zejména tím, že je nebankovní společnosti nabízí prakticky komukoli. Další charakteristikou tohoto druhu půjček je pochopitelně vysoká míra roční úrokové sazby. Rozhodně se klienti nebankovních společností musí smířit s tím, že přeplatí mnohem více, než kdyby si půjčku vzali v bance. V drtivé většině případů je třeba u půjček bez potvrzení příjmů ručit majetkem, a to jak movitým, tak i nemovitým. Je tedy dobré si důkladně promyslet, zda skutečně má smysl takovou půjčku chtít.

Půjčky bez poplatku předem

Půjčky bez potvrzení příjmů jsou zpravidla také považovány za nebankovní půjčky bez poplatku předem . Jinak lze půjčky tohoto typu uzavřít bez problémů klidně pomocí mobilního telefonu anebo pomocí internetu. Jednoduše pouze vyplníte online formulář a poté vás navštíví zástupce konkrétní společnosti, jenž vám nabídne smlouvu. Rychlost, se kterou získáte vaše peníze, je zpravidla obdivuhodná. Peníze ve fyzické podobě anebo na bankovní účet obdržíte do 24 hodin.


HodnoceníZobrazeno: 3281x | 12. květen 2010 | Nebankovní půjčky | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!