verze pro tisk

Přehledné životní pojištění

Přehledné životní pojištění

Životní pojištění se v podstatě stalo součástí každodenní reality a těžko si bez něj lze vůbec paletu pojišťovacích služeb představit. Určitě je dobré využívat nabídek, které se nám dostávají, ale dnešní doba nabízí neskutečné možnosti, proto bychom se měli snažit ji využít.

Důvody uzavření životního pojištění

Důvody uzavření životního pojištění bývají nejčastěji dva. Tím prvním je pochopitelně fakt, že se člověk bojí a to, že by se mu mohlo něco stát a tím druhým důvodem je logicky pořízení nějaké jiné záležitosti, mezi které patří třeba leasing anebo úvěr. Co je třeba si tedy před uzavřením životní pojistky uvědomit? V první řadě je třeba vědět, jestli je na příjmu osoby, která si uzavírá životní pojištění někdo finančně závislý.

Životní pojištění je nadstandard

Životní pojištění je z pohledu uzavírání úplně jiné jako třeba povinné ručení anebo penzijní připojištění. Člověk jej není povinný platit jako povinné ručení a také z něj pravděpodobně nebude čerpat až na stáří jako u penzijního př pojištění a taktéž tento druh pojištění nedotuje stát. Dále je třeba se také rozhodnout, u které společnosti životní pojištění uzavřete.

Vybíráme vhodnou pojišťovnu

Nabídkou těchto služeb disponují prakticky všechny tuzemské pojišťovny. Zmínit můžeme například životní pojištění u Allianz, anebo Generali. Není ovšem problém uzavřít pojištění u společností, jimiž jsou Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna či Kooperativa.


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2152x | 19. květen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!