verze pro tisk

Servis24 Internetbanking

Servis24 Internetbanking

Česká spořitelna přináší na český bankovní trh vždy nějaké novinky, takže se ani není čemu divit, že právě její Servis 24 je velice hojně využívaným online nástrojem, který umožní zákazníkům České spořitelny, aby si všechny své transakce mohli vést sami. Ušetří tak čas bankovním úředníkům. Jako odměnou je všem ta skutečnost, že za proběhlé transakce nemusí platit žádné peníze.

První přihlášení ke službě Servis24 Internetbanking

Internetové bankovnictví sebou přináší mnoho výhod, ale také samozřejmě problémů, které může přinést takové přihlášení skrze počítač někoho jiného nebo kupříkladu počítač, který je zcela zavirovaný. Bez problémů by tak nějaký hacker dokázal připravit vaše konto o nemalé peníze. Proto buďte velmi obezřetní, když se přihlašujete na svůj účet. Měli byste znát své klientské číslo a samozřejmě také heslo k internetovému bankovnictví. Pokud se hlásíte do Servis 24 Internetbanking poprvé, je nutné znát ještě svůj bezpečnostní kód.

Pozor na nebezpečí na internetu

Žádná banka, tedy ani Česká spořitelna neposílá informace o vašem účtu do mailu. Rozhodně po vás nebude chtít, abyste se skrze maily přihlašovali do Servis24 Internetbanking, neboť by to bylo vskutku nebezpečné. Pokud vám přesto takový mail přijde, určitě ho rovnou smažte. Mohlo by se jednat s největší pravděpodobností o praktiky, které by vás mohly připravit o úspory.

Výhodný Servis 24 Internetbanking

Servis 24 je vskutku vynikající online službou pro zákazníky České spořitelny. Využívejte tedy její služby, neboť si tento komfort zcela nepochybně zasloužíte.

Navštivte také podobné články:

Stejnou funkci vám dovede zprostředkovat i GE Money Bank internet banka od společnosti GE Money Bank.


HodnoceníZobrazeno: 2729x | 5. červen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!