verze pro tisk

Nepodceňujte pojištění

Nepodceňujte pojištění

Jestliže budeme hledat mezi pojištěními jedno z těch, které se musejí platit bez výjimky, tak je jím povinné ručení. Právě to je třeba uzavřít v případě, že člověk užívá nějaké motorové vozidlo. Určitě bychom tedy neměli tento druh pojištění podceňovat, neboť jej ze zákona musíme uzavřít. Jinak se svým vozem nemůžeme vyjet na české silnice. Riskovat v tomto případě nemá příliš smyslu, jelikož by se nám to nemuselo vyplatit. Při zaplacení všech pokud a zároveň i škody ze svých financí bychom se mohli dostat do pořádných dluhů.

Výběr pojištění je nejlepší přes internet

Povinné ručení nabízí velké množství možností, u jaké společnosti jej uzavřít a který z produktů si vybrat. Často je ale poměrně náročné se ve spleti různých pojistek, cen a bonusů vyznat. Stává se například to, že určitá pojišťovna nabízí sice skvělé bonusy, ale výše pojistného u ní je poněkud vyšší než u ostatních pojišťoven. Povinné ručení nabízí také jiné výhody, jako je třeba možnost jeho uzavření po internetu. Povinné ručení online je velmi moderní zajímavou variantou, kterou nabízí již většina tuzemských pojišťoven.

Experti na pojištění vám pomohou

Pokud se člověk nechce prodírat neskutečným mořem různých slev a kliček, které umí pojišťovny k tomu, aby nalákali zákazníka, použít, pak by se měl obrátit na skutečné experty, kteří umí velmi přesně pomocí srovnávačů vyhodnotit kvalitu a cenu konkrétního pojištění u dané pojišťovací instituce. Mohou vám vybrat pojištění přímo na míru pro vás. Takto lze třeba dojít i k nabídce pojišťovny Generali, neboť Generali povinné ručení sebou přínáší velké množství výhod. Ideální je návštěva webových stránek ručení.cz, která vám doslova otevře oči. K dispozici budete mít srovnávač, který vybere tu správnou pojišťovnu.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 2213x | 10. červen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!