verze pro tisk

Prodej a nákup společností by měl být v režii profesionálů

Prodej a nákup společností by měl být v režii profesionálů

Nákup ani prodej společnosti není rozhodně nijak jednoduchou záležitostí a člověk se při některém z těchto úkonů může dopustit velmi nepříjemných chyb, které ho mohou stát poměrně velký finanční obnos. I proto je ideální si na prodej firem najmout renomovanou společnost, která umí všechny záležitosti vyřídit a její zaměstnanci jsou speciálně vyškoleni v oblasti prodeje a zakládání společností.

Odborníci na prodej firem

Jednou z takovýchto společností poskytujících prodej firem a jejich založení je Hotfirm. Tato společnost umí nabídnout velmi efektivní prodej firem a společností, díky kterému je možno ušetřit poměrně slušné peníze a hlavně čas. Veškeré úkony spjaté s prodejem společnosti Hotfirm zařídí a vy budete mít prodanou společnost velmi rychle. Hotfirm také nabízí založení nové společnosti ze společnosti ready made, tedy společnosti, která byla odkoupena a v posledních letech nevykazovala žádnou činnost.

Usnadněte si prodej firem

Prodej společnosti prostřednictvím Hotfirmu se uskuteční většinou do 24 hodin. V nabídce této společnosti je jak prodej společností s ručením omezeným, tak i akciových společností. Není ale problém také prodat společnosti sídlící v zahraničí.


HodnoceníZobrazeno: 2075x | 18. květen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!