verze pro tisk

Společnost lze založit i rychle

Společnost lze založit i rychle

Založení společnosti je většinou velmi zdlouhavou záležitostí, na kterou je třeba se předem velmi dobře připravit. Když bychom měli jmenovat jednotlivá potvrzení, kterých je k tomuto aktu třeba, tak bychom se hned tak nezastavili. Nejčastěji zakládanou společností je bezesporu společnost s ručením omezeným, tedy s.r.o.

Zakládat společnosti nemusí být problém

Když bychom měli projít jednotlivé úkony, které jsou nutné k tomu, aby takováto společnost vznikla, tak bychom zcela jistě měli začít na úřadech. Za základ je považováno pochopitelně hlavně uzavření zakládacím listiny nutné pro vznik společnosti s ručením omezeným. Zakladanie spoločnosti je v tomto poměrně striktní. Zakládací listina musí obsahovat hned několik základních údajů, bez kterých by mohla pozbýt platnosti. Ve smlouvě o založení s.r.o. musí být zejména samotný název společnosti, její obchodní jméno a také přesně popsaný předmět podnikání.

Základní jmění

Jinak při zakladanie s.r.o. nelze zapomenout na základní jmění. Jeho výše může být do značné míry variabilní, nicméně za opravdové minimum se považuje 200 000 korun. Zapomenout nelze ani na uvedení konkrétních údajů o jednotlivých členech společnosti.

Ready made společnosti

Jestliže má člověk velmi dobře promyšlený podnikatelský záměr, jeví se jako ideální varianta zakoupení takzvané ready made společnosti. Jedná se prakticky o již založené společnosti, které jsou připraveny k prodeji, S tímto záměrem jsou ostatně také zakládány. Tyto společnosti mají virtuálné sídlo a také několik dalších záležitostí, díky kterým je možno začít podnikat prakticky okamžitě po jejich zakoupení. Když člověk ví, že se mu peníze vrátí, určitě není špatné využít různé rychlé požičky, díky nimž je často možné získat hotovost velmi rychle. Určitě je třeba si dát ale pozor na to, aby člověk zvolil opravdu kvalitní společnost, která nabízí výhodné půjčky tohoto typu.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1853x | 12. říjen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!