verze pro tisk

Co třeba povinné ručení u Allianz

Co třeba povinné ručení u Allianz

Povinné ručení je jednoznačně nutnou záležitostí, bez níž není možné legálně provozovat svůj automobil anebo jiné motorové vozidlo po komunikacích nejen v České republice. Povinné ručení je třeba uzavřít každým rokem a rozhodně není dobré spoléhat pouze na jednu jedinou společnost, která povinné ručení poskytuje.

Vybrat si aut pojištění není vždy snadné

V současné době existuje spousta různých variant u mnohých pojišťoven. Až do minulého roku jsem v podstatě také byl součástí té skupiny lidí, která autopojištění automaticky prodlužovala, bez toho aniž by se podívali na konkurenci a na ceny a služby, které právě jiné pojišťovací společnosti nabízejí svým klientům. I tak mi ale má pohodlnost nedovolila jít na pobočku některé z ostatních pojišťoven. Nebyl to ovšem problém, jelikož pojištění vozidla je možné ostatně stejně jako třeba pojištění majetku uzavřít bez problémů přes internet.

Online pojištění na webu

Povinné ručení online je zcela jistě velmi dobrou a pohodlnou volbou. Když jsem si zadal různá srovnání jak pojištění majetku, tak i povinného ručení, tak jsem přišel na společnost Allianz. Pravda je ta, že jsem si tuto společnost dal i do souvislosti s poměrně lákavými a zajímavými reklamami, které momentálně v televizi letí. Na internetových stránkách Alianz jsem si nalistoval prakticky všechno, co jsem k uzavření povinného ručení potřeboval a bez problémů pak pojištění uzavřel.

Kalkulačka pro vaše pojištění

Velmi dobrá je pro povinné ručení kalkulačka, kterou Allianz přímo na svých stránkách nabízí. Ať už je pro povinné ručení kalkulačka volbou u mnohých pojišťoven, Allianz ji má docela vychytanou. Poté, co člověk kalkulačku využije, není pro něj problém uzavřít povinné ručení online. V současné době jsem s tímto pojištěním svého vozu nadmíru spokojen. Co vy, máte také zákonné pojištění vozidla u Allianz?


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 4003x | 29. říjen 2010 | Rady a postupy | comments: 2


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

fZKCkxxH

čtvrtek, 29. květen 2014
13:07

Dobrfd deĹ?! Potreboval by som sfarne poĹľiÄŤaĹĄ 10 000€, sple1cal by som vo vfdške cca 200€. Som zamestnanfd a me1m ste1ly predjem. Je to u ve1s moĹľne9 a ake9 by boli piodmenky. Mal by som aj ruÄŤiteÄľa. ÄŽakujem


posted by: fZKCkxxH (im59q0c6mkg(a)outlook.com) [Odpovědět]

iWpRiDDfJNd0

úterý, 17. květen 2016
20:48

What an awesome way to explain this-now I know evntirhyeg!


posted by: iWpRiDDfJNd0 (0yvfudh2zfs(a)outlook.com) [Odpovědět]