verze pro tisk

Kreditní karty umí šetřit peníze

Kreditní karty umí šetřit peníze

Sousloví chytrý nákup mnohým lidem zrovna dobře nezní, jelikož v něm cítí nějaký podvod. Určitě to tak ale ve skutečnosti být nemusí. Pokud se člověk rozhodne nakupovat s chytrou kartou od České spořitelny, zcela jistě ušetří peníze a může si být jistý tím, že cena jím zakoupeného výrobku bude stoprocentně nejnižší, za kterou je možné jej sehnat.

Zboží dle vašeho přání

Když jsem nakupoval pračku, vybral jsem si jeden z modelů značky Whirpool, který disponoval technologií šestého smyslu. Tato pračka je vynikající zejména z toho pohledu, že je vybavena digitálním displejem, na němž je možné si přímo navolit, kdy má pračka prát a v jakém režimu bude momentálně fungovat. K dispozici je například režim dvouhodinový, díky kterému se se vypere prádlo doslova dokonale, anebo také ekonomický režim půlhodinový, který slouží k rychlému praní. Vybrat si ale mohou uživatelé i z mnoha dalších módů.

Chytrá karta se vyplatí

Koupě samotné pračky nebyla ničím výjimečná výjma toho, že jsem platil prostřednictvím chytré karty České spořitelny. Byla to toiž právě chytrá karta, která mě, jak se později ukázalo, doslova vytrhla trn z paty. Stalo se tak čtyři dny poté, co jsem zjistil, že v jiné prodejně na internetu stojí tato pračka o dva tisíce korun méně. V momentu tohoto zjištění by se mně krve nedořezali, nicméně jelikož jsem věděl, že tato skvělá karta disponuje službou umožňující vyplacení rozdílu v ceně zakoupeného zboží, prakticky záhy se mi ulevilo.

Nakupujte skutečně chytře

V současné době v podstatě kdejaká klasická anebo embosovaná karta disponuje mnohými různými službami, nicméně chytrá karta od České spořitelny se stala doslova zárukou skvělého nákupu. Dva tisíce korun, které jsem svým zbrklým jednáním prodělal se mi vrátily a já už v současné době nenakupuji jinak než s chytrou kartou. Vím totiž, že určitě dostanu tu nejlepší cenu, která se na trhu v současné době momentálně nachází.


HodnoceníZobrazeno: 2004x | 22. listopad 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!