verze pro tisk

Finanční poradenství AWD

Finanční poradenství AWD

V dnešní době, kdy světu vládnou finanční krize, si musí téměř každý z nás, jak se říká, utáhnout opasek. Pokud ho ovšem nechcete utahovat příliš a přesto chcete ušetřit, zkuste využít služeb finančního poradenství.

Kvalifikovaní poradci z AWD

Finanční poradenství je poměrně hojně nabízenou službou, kterou ovšem v mnoha případech poskytují nedostatečně či zcela nekvalifikované osoby. Proto je nejvhodnější se obrátit na společnost, která je v oboru již zavedená a známá. K těmto firmám můžeme zařadit i společnost AWD.

Historie společnosti AWD

Společnost AWD byla založena roku 1998 a působí v osmi významných evropských zemích. Je jedničkou na německém a švýcarském trhu, přičemž pečuje o více než 2 miliony zákazníků. Takto vysokému počtu zákazníků se netřeba divit, společnost AWD vyznává především hodnoty, jakými jsou orientace na zákazníka, kvalita, profesionalita, důvěra a týmový duch. Všichni poradci společnosti AWD jsou vysoce kvalifikovaní a mají veškeré potřebné licence u Ministerstva financí a České národní banky.

Využijte dobré finanční strategie AWD

Úspěchy společnosti AWD v poskytovaných službách jsou značné. Díky využití nejmodernějšího softwaru a vytvoření privátní finanční strategie svým zákazníkům umožňuje získat vyšší výnosy, platit nižší poplatky a dosáhnout tak nejlepšího možného využití svých financí. Průměrný přínos, který díky poradenským službám společnosti AWD můžete získat, tak činí až 10% příjmu navíc.

Společnost AWD se také angažuje v dobročinných projektech. Nadace AWD letos podpořila několik projektů, jako nákup pomůcek pro děti s vadami pohybového ústrojí nebo pomoc mateřské a základní škole postižené povodněmi.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 2238x | 12. leden 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!