verze pro tisk

Pojištění Generali nabízí víc

Pojištění Generali nabízí víc

Stejně jako v ostatních oborech, i u pojišťovnictví platí, že je nejlepší obrátit se na zavedenou společnost, kde máme zajištěnu profesionalitu i jistotu. Mezi takovéto společnosti bezesporu patří pojišťovna Generali. Ať potřebujete pojistit byt, vozidlo nebo své zdraví, řešení je jednoduché a rychlé, tyto typy pojistných smluv není u Generali problém sjednat online.

Cestovní pojištění

Pokud potřebujete cestovní pojištění, stačí zadat do formuláře počet dní a potom si vybrat z několika variant. Například pojištění pro dva dospělé na týden v Evropě lze pořídit od 182 korun, a již tato varianta obsahuje náklady na léčebné výlohy až 1,7 milionu korun nebo zubní ošetření do 10 000 Kč. Ve vyšších verzích můžete navíc získat nejen úrazové pojištění, ale třeba pojistit i osobní věci a zavazadla nebo pokrýt odpovědnost za způsobenou škodu. Případně třeba pro pobyt na horách můžete zvolit speciálně připravený výhodný balíček Sportivo.

Pojištění domácnosti

Dalším často využívaným produktem je pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Pojištění domácnosti chrání před všemi škodami na movitém majetku, navíc v případě jízdních kol se pojištění vztahuje na bicykly všech členů domácnosti i mimo sjednané místo pojištění. Také je v něm zahrnuta zodpovědnost vlastníka nebo opatrovatele domácích zvířat. Pojištění nemovitosti se vztahuje na nemovitost včetně všech stavebních součástí, u rodinných domů i na technická zařízení a jiné vedlejší stavby na parcele. Tyto dva pojišťovací produkty vás zabezpečí před jakoukoli nenadálou událostí.

Povinné ručení

Mezi povinnosti řidiče patří sjednat si povinné ručení. U Generali to může udělat jednoduše online a za výhodné ceny. Řidiči jezdící bez nehod mají výrazné bonusy, například 25 procent za pět let bez nehod. Na rozdíl od jiných pojišťoven, povinné ručení obsahuje krytí škody při srážce se zvěří a to s minimální spoluúčastí 1000 Kč, proto se vyplatí i proti na první pohled lépe vypadajícím nabídkám jiných společností.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2110x | 13. únor 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!