verze pro tisk

Životní pojištění je nezbytné

Životní pojištění je nezbytné

Spousta lidí vyráží jak v létě, tak i v zimním období někam na dovolenou. V létě se nejčastěji vydávají lidé k moři, kde tráví čas v krásných letoviscích pod žhavým sluncem u mořských břehů. Naopak v zimním období se jezdí do horských středisek za zimními radovánkami.

Do hor bez pojištění nelez

Do hor jsem vyrazil letos i já, a to konkrétně do tuzemského střediska Bílá v Beskydech. Obec Bílá leží v malebném údolíčku u stejnojmenné řeky a nabízí nekonečné možnosti skvělých zimních radovánek. Toho jsem si byl naprosto vědomý a vyrazil jsem na jednu ze sjezdovek, konkrétně na sjezdovku naproti hotelu Pokrok, u které byla postavena čtyřsedačková lanovka. Ta je schopna velmi dobře obsloužit celý svah, takže ve frontách jsem nestál. Po odježdění několika jízd jsem vyrazil občerstvit se do místního bufetu, který se nachází pod samotným svahem. Po občerstvení jsem se opět vydal brázdit zdejší svah. Co se ale nestalo. Poté, co jsem vysedl z lanovky a vydal se strmou sjezdovkou do údolí, se mi po několika metrech vypnulo nečekaně vázání u lyže a já absolvoval velmi nepříjemný pád, který odnesla moje pravá noha, přesněji řečeno koleno. Dolů do údolí mi pomohla horská služba a já byl potom ošetřen v nemocnici ve Valašském Meziříčí.

Životní pojištění jako záchrana

Už cestou sem mi vrtalo hlavou, z čeho zaplatím náklady na svou léčbu a jak budeme přežívat, když budu v pracovní neschopnosti. Pak jsem si ale vzpomněl, že mám uzavřené životní pojištění u České pojišťovny a vrásky z tváře mi najednou zmizely. Poté, co jsem navštívil pobočku, bylo mi řečeno, že i na tyto případy se moje životní pojištění vztahuje a veškeré výlohy mi byly uhrazeny.

Výlohy proplatí pojišťovna

S nohou jsem ještě dlouhou dobu laboroval již přímo doma a samozřejmě sem měl strach, že budu tratit velké peníze hlavně kvůli tomu, že nemůžu jít do zaměstnání. Tato obava se ale také ukázala planou, jelikož mi veškeré výlohy byly proplaceny po ukončení nemocenské pojišťovnou díky tomu, že jsem si předtím právě uzavřel životní pojištění online.


HodnoceníZobrazeno: 2142x | 27. únor 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!