verze pro tisk

Rychlé zakládání s.r.o.

Rychlé zakládání s.r.o.

Podnikání nejen v současné době láká hodně lidí. Není ani divu, jelikož pracovat takříkajíc na sebe je často mnohem lepší než pracovat pro někoho. Soukromý podnikatel vydělává peníze přímo sobě a ne nikomu cizímu. Problémem je pro mnohé lidí již jen samotné založení společnosti. To v sobě skrývá velké množství různých papírů, což často i nadějné podnikatele může odradit.

Zakládání společností

Ideální volbou je zakladanie s.r.o. tak, že si pouze zájemce o podnikání odkoupí již existující společnost, která vznikla ryze za účelem svého budoucího prodeje. Založení společnosti tímto způsobem je neskutečně rychlé a vyhnete se také spoustě nepříjemného papírování, které je s obvyklým zakládáním společnosti spjaté. Ready made spoločnosti jsou skvělou volbou hlavně pro ty, kteří si nechtějí svůj podnikatelský záměr nechat ujít přespřílišným váháním.

Prodávejte firmu efektivně

Velkou výhodou u takovýchto společností je také to, že není třeba hledat predaj firmy přímo na internetu, ale stačí se obrátit přímo na autorizovanou společnost, která se právě prodejem společností zabývá. Ready made společnosti mají již veškerou administrativu hotovou, takže člověk, který je kupuje, si prakticky pouze za finanční obnos převezme tento druh společnosti.

Společnosti v zahraničí

Pokud člověk funguje ve společnosti v zahraničí a jedná se o klasickou soukromou společnost, může v případě, že je živnostník zažádat o vrátenie dani z Holadska. Dostat se mu může poměrně zajímavých finančních prostředků, ke kterým by jinak při derealizaci žádosti nemohl přijít. Ready made společnosti jsou pochopitelně dražší, než když si chce člověk založit společnost klasicky. Existují i půjčky na ruku ihned, které mohou využít při zaplacení sumy i lidé, jež jsou již zadluženi. Společnosti poskytující tyto půjčky totiž nenahlížejí do registru dlužníků.


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


Zobrazeno: 2392x | 7. březen 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kristýna

středa, 14. říjen 2015
12:11

Ahoj, pěkný článek. Kdyby to třeba někoho zajímalo, přidávám zajímavý článek na téma vrácení daní z Německa ( http://www.dane-bily.cz/vraceni-dani-nemecka/ ). Co se offshore firem týká, mám skvělou zkušenost zde: http://www.ioffshore.cz.


posted by: Kristýna (email(a)kristynakvardova.com) [Odpovědět]