verze pro tisk

Výhodné pojištění domácnosti

Výhodné pojištění domácnosti

Také se vám pravidelně stává, že vám bezohlední sousedi vytopí koupelnu, vy máte zničený nábytek, omítky, promáčené zdi, rozbitou pračku a před vámi tak akorát představa, jak to celé opravíte a oni vás pak vytopí znovu? Přesně pro takovéto případy se hodí být proti bezohledným sousedům ale i podobným nehodám pojištěn.

Možnosti nabízené pojišťovnami

Pojišťovny vám v tuto chvíli nabízejí dvě, respektive tři možnosti. Tou první je pojištění nemovitosti. Nemovitostí rozumíme byt, ať už v osobním nebo družstevním vlastnictví, rodinný dům, ale i stavbu. Tato varianta pojištění vám tedy nabízí pojištění v případě poškození, které utrpí stavba jako taková. Lidsky řečeno, tím jsou tedy myšleny promáčené zdi, rozbité střechy, narušení statiky a podobné události. V základní variantě je zahrnuto také pojištění škod způsobených požárem, výbuchem, vloupáním nebo škody způsobené vodou z vodovodního potrubí, resp. zařízení.

Výhodné pojištění domácnosti

Druhou možností je pojištění domácnosti. Tím rozumíme pojištění vybavení domácnosti, což může být třeba pračka ve vytopené koupelně, další bílá elektronika, černá elektronika, tedy i počítače a notebooky v domácnosti, šperky, nábytek, ale i podlahy, okna, zařízení koupelen a veškeré osobní věci a věci pro výkon zaměstnání. Toto pojištění kryje také škody způsobené vykradením bytu a škody způsobené při požáru, krupobití, zásahu bleskem a při podobných situacích.

Kombinujte pojistění

Třetí možností, a asi také možností nejrozumnější, je zvolit kombinaci obou pojištění Zvlášť pokud víte, že bydlíte v oblasti, kde se často vyskytují bouřky, je zde zvýšená kriminalita nebo vysoká koncentrace bezohledných sousedů.

Samozřejmostí je možnost sjednání pojištění online na webovém portálu AllianzDirect.cz.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2020x | 18. březen 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hv8mX9IW

čtvrtek, 9. červenec 2015
07:47

Great stffu, you helped me out so much!


posted by: hv8mX9IW (6jjcyqfloz(a)outlook.com) [Odpovědět]