verze pro tisk

Spořte chytře

Spořte chytře

Stěhování se do vlastního hnízda je nejen snem mnoha mladých lidí, ale také je tak trochu noční můrou. Čeká vás sice hezké dobrodružství v podobě hledání vysněného bytu v krásné lokalitě a jeho následné zařizování, vybavování, první návštěvy v podobě rodičů, známých a přátel, ale také vás mimo jiné čekají nemilé a také často nemalé starosti s financemi.

Stavební spoření na nové bydlení

Abyste těmto starostem alespoň částečně předešli, je vhodné předem – a to až několik let – zauvažovat o tom, jak budete budoucí domov financovat. Jako nejlepší varianta se nám jeví stavební spoření. Ač je primárně určeno ke spoření prostředků na bydlení, jde také o velmi všestranný spořící produkt. Podle výzkumů se jeho obliba stále zvyšuje, což potvrzuje i počet smluv, které za minulý rok uzavřela Českomoravská stavební spořitelna.

Vyberte si z nejrůznějších variant

Pokud jde o tarif stavebního spoření, stavební spořitelna liška vám dává na výběr z několika variant, z nichž zmůžete vybrat tu, která je pro vás nejvýhodnější. Například pokud chcete zhodnotit své úspory, je pro vás připraven tarif Invest s cílovou částkou 40 000Kč, přičemž úroková sazba z vkladů je 2 % a pokud budete čerpat úvěr, úročení bude 4,8 %. U tarifu Invest činí minimální procento naspoření 40 % z cílové částky.

Dále je pro vás připraven výhodný tarif Perspektiv, který je vhodný jak pro pořizování vlastního bydlení, tak i pro zhodnocování vašich úspor a dále také tarif Atraktiv, který je nejvýhodnější přímo pro pořizování vlastního bydlení.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 1845x | 11. duben 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

1oBzamlW

čtvrtek, 9. červenec 2015
00:25

A priavcvtooe insight! Just what we need!


posted by: 1oBzamlW (yu5rx6rmoy(a)outlook.com) [Odpovědět]