SMS Finská půjčka


verze pro tisk

Spořte chytře

Spořte chytře

Stěhování se do vlastního hnízda je nejen snem mnoha mladých lidí, ale také je tak trochu noční můrou. Čeká vás sice hezké dobrodružství v podobě hledání vysněného bytu v krásné lokalitě a jeho následné zařizování, vybavování, první návštěvy v podobě rodičů, známých a přátel, ale také vás mimo jiné čekají nemilé a také často nemalé starosti s financemi.

Stavební spoření na nové bydlení

Abyste těmto starostem alespoň částečně předešli, je vhodné předem – a to až několik let – zauvažovat o tom, jak budete budoucí domov financovat. Jako nejlepší varianta se nám jeví stavební spoření. Ač je primárně určeno ke spoření prostředků na bydlení, jde také o velmi všestranný spořící produkt. Podle výzkumů se jeho obliba stále zvyšuje, což potvrzuje i počet smluv, které za minulý rok uzavřela Českomoravská stavební spořitelna.

Vyberte si z nejrůznějších variant

Pokud jde o tarif stavebního spoření, stavební spořitelna liška vám dává na výběr z několika variant, z nichž zmůžete vybrat tu, která je pro vás nejvýhodnější. Například pokud chcete zhodnotit své úspory, je pro vás připraven tarif Invest s cílovou částkou 40 000Kč, přičemž úroková sazba z vkladů je 2 % a pokud budete čerpat úvěr, úročení bude 4,8 %. U tarifu Invest činí minimální procento naspoření 40 % z cílové částky.

Dále je pro vás připraven výhodný tarif Perspektiv, který je vhodný jak pro pořizování vlastního bydlení, tak i pro zhodnocování vašich úspor a dále také tarif Atraktiv, který je nejvýhodnější přímo pro pořizování vlastního bydlení.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1571x | 11. duben 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

1oBzamlW

čtvrtek, 9. červenec 2015
00:25

A priavcvtooe insight! Just what we need!


posted by: 1oBzamlW (yu5rx6rmoy(a)outlook.com) [Odpovědět]