verze pro tisk

Havarijní pojištění snadno a rychle

Havarijní pojištění snadno a rychle

Sjednáváte-li si pro vaše nové vozidlo povinné ručení, je čas se také zamyslet nad pořízením havarijního pojištění. Jde o věc poměrně praktickou, neboť na rozdíl od povinného ručení vám kryje i výlohy spojené s autem, které vám například vykradou. Zvláště pořizujete-li si auto zcela nové, skvěle vypadající a navíc s dobrou výbavou, je vhodné o zřízení havarijního pojištění zauvažovat.

Havarijní pojištění a jeho výhody

Co při zřízení havarijního pojištění vlastně získáte? Na rozdíl od povinného ručení není havarijní pojištění ze zákona povinné. Havarijní pojištění vám kryje krom klasických událostí typu dopravní nehody také například případy vandalismu a krádeží nebo škody způsobené živelnými událostmi.

Výhodné pojištění pro vás

Pokud se rozhodnete si havarijní pojištění uzavřít, vzniká otázka kde si ho uzavřít, aby bylo pro vás výhodné, neměli jste zbytečné starosti se zařizováním a aby proběhlo co nejrychleji. A samozřejmě, roli hrají také finance. Pro zřízení havarijního pojištění se výborně hodí služby nabízené společností Direct. Ta nabízí jak povinné ručení tak havarijní pojištění, které je zde možno uzavřít v několika variantách. Vybíráte z Direct auto MAXI, auto OPTI+ a nebo auto MINI. Tyto varianty se liší v rozsahu pokrytí událostí, například auto MINI vám nabídne pojištění živelné události, povinné ručení, pojištění vandalismu a rozšířené asistenční služby, na rozdíl od auto MAXI však absentuje pojištění odcizení auta a havárie.

Výhodou je nabídka zkopírování si bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění, přičemž můžete ušetřit až 50 procent. Samozřejmě, tato akce platí pouze pro dobré a zodpovědné řidiče.


HodnoceníZobrazeno: 1721x | 20. duben 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!