verze pro tisk

Virtuální sídlo firmy

Virtuální sídlo firmy

V případě, že se chystáte založit svoji vlastní společnost a nechcete si zřizovat kancelář, ale přitom ji občas potřebujete, je tu pro vás jeden typ, jak se to dá zařídit. Je to takzvaná virtuální kancelář. Sídlo firmy je ve všech dokladech uvedeno na určité adrese a přitom tam vůbec nemusíte docházet a v poklidu domova pracujete. O vše je postaráno. Nakonec právě díky tomu, že s enebudete muset zabývat zbytečnostmi okolo zařizování firmy, se můžete vrhnout na své podnikání.

Na počátku je zápis do obchodního rejstříku

Myslíte si, že to není možné? A zajímá vás to? Potom pozorně čtěte. Jako první předpoklad pro vznik společnosti, hlavně pro její zápis do obchodního rejstříku, je existence firmy. Pokud nemáte potřebu mít vlastní sídlo firmy, jsou tu pro vás společnosti, které jsou schopné vám toto zařídit, aniž byste nutně sídlo používali. V praxi to zamená, že vám bude přidělena nějaká reprezentativní adresa, na kterou vám může chodit korespondence a o tuto vám bude postaráno. Přes mobil nebo elektronickou poštu, budete o všem informovaní. Další, velice podstatné služby, zahrnují především krátkodobý pronájem zasedacích místností, faxové služby, webové a emailové služby, ale hlavně firemní identitu.

Podnikat můžeme i na internetu

Webové a emailové služby neboli webhostig, jsou vysoce kvalitní. Neziskové organizace nebo občanské sdružení, dostanou jako uvítací balíček, takzvaný webhosting zadarmo. Zaroveň jsou podporovány i začínající internetové projekty, které hýří opravdu zajímavými nápady. Podporu bezplatného webhostingu, mohou získat už i existující webové stránky s nevšedním obsahem, ale také weby, zabívající se sportovní tématikou, hobby a kulturní instituce. Tyto služby jsou vám poskytnuty v opravdu vysoké kvalitě, která je pod plnou technickou kontrolou, stejně jako je tomu u platících klientů.

Založení společnosti s profesionály

Jako další zajímavá služba, se jeví možnost zakladanie s.r.o. V případě, že potřebujete okamžitě založit společnost, bude vám na profesionální úrovni nabídnut prodej již existující společnosti a s touto můžete začít podnikat do 24 hodin. Již existující společnosti, které projeví zájem změnit své sídlo na virtuální adresu, si mohou tyto služby předplatit od jednoho do tří let. Toto není poskytováno společnostem, které mají jakékoliv závazky vůči třetím odobám. Těmto se registrační číslo neposkytuje. Veškeré služby jsou právně podloženy a zajišťují plynulý chod takovéto virtuální kanceláře.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1829x | 15. květen 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!